Organizacja wesel to moja praca i pasja. To taki magiczny moment w życiu każdego z nas. Wszystko musi być idealne, w końcu to dzień godny zapamiętania. Od zawsze bardzo chciałam być przy tym, jak młoda para bierze ślub i świętuje wesele. Dlatego też wiedziałam, że chcę zostać organizatorką wesel.

Widziałam już różne noclegi w Bydgoszczy

noclegiZnałam się na swojej pracy. Umiałam się dopasować do młodej pary, nawet jeśli to co planowali było kompletnie nie w moim stylu. Czytałam dużo magazynów o tematyce ślubnej, przeglądałam wiele portali internetowych, także zagranicznych, żeby wiedzieć, jakie trendy będą modne w następnym sezonie. Wiedziałam gdzie znajdę najlepsze sale weselne w Bydgoszczy, gdzie są najlepsze sklepy z sukniami ślubnymi i gdzie znajdę kwiaciarnię, która zawsze przygotuje wszystkie bukiety na czas. Ważne są także hotele w Bydgoszczy, bo goście muszą przecież gdzieś przenocować. Taki hotel musi być spory, żeby wszystkich ich pomieścił. Do tego na weselu też bardzo ważne jest jedzenie. Goście powinni być najedzeni i mieć duży wybór potraw. Dobra restauracja powinna taki zapewnić. Jeśli połączymy ze sobą sale weselne, noclegi w Bydgoszczy i restaurację to będziemy mieli idealne połączenie na wesele. Zawsze dbam o wysoką jakość usług dla swoich klientów i dlatego mam zapisy już na kilka miesięcy z wyprzedzeniem.

Ludzie wiedzą, ze jestem profesjonalistką i nigdy ich nie zawiodę, dzięki czemu nie mogę narzekać na brak pracy. Bardzo się cieszę, ze mogę robić to co lubię w życiu. nie wyobrażam sobie siedzenia cały czas w biurze, organizacja wesel to moja praca marzeń i nie zamieniłabym jej na nic innego.