Od kilku lat prowadzę swoją jednoosobową działalność gospodarczą. To niby firma, ale w gruncie rzeczy pracuję dla innej dużej firmy. Określa się to mianem samozatrudnienia, ale słowo firma brzmi po prostu lepiej. W każdym razie od początku swojej działalności podchodzę do niej profesjonalnie. Mam nawet kilka pieczątek, które wyrobiłem zaraz po otwarciu swojej działalności.

Pieczątki zamówiłem przez internet w Tychach

wyrób pieczątek - tychyJak tylko otwarłem firmę i podpisałem umowę o współpracę z moim kontrahentem to od razu otrzymałem od niego wytyczne dotyczące pieczątek, które muszę posiadać. Musiałem zamówić kilka sztuk, w tym jedną zwykłą z danymi mojej firmy. Wtedy jeszcze nie miałem pojęcia kto zajmuje się wyrabianiem pieczątek, więc skorzystałem z narzędzia jakim jest internet. Szybko znalazłem firmę oferującą internetowy wyrób pieczątek – Tychy to miasto, w którym ta firma działała. Wystarczyło złożyć zamówienie na ich stronie, zapłacić za wszystko przelewem i było po sprawie. W ciągu kilku godzin dostałem od nich projekty pieczątek do akceptacji, a po trzech dniach dostarczył mi je kurier. Do tej pory jak tylko potrzebuję nowej pieczątki to zamawiam ją w tym samym zakładzie poligraficznym. Zamówienia cały czas składa się online, ale teraz można na ich stronie skorzystać z kreatora takich pieczątek i samemu je sobie zaprojektować. Ceny mają bardzo konkurencyjne, więc nawet nie chciałoby mi się szukać takiej firmy w moim mieście.

Teraz wiem już dużo więcej na temat prowadzenia swojej firmy. Wiele się też zmieniło od czasu, gdy zacząłem ją prowadzić. Większość spraw można załatwić dzisiaj przez internet i to nawet takich poważnych urzędowych. A ja już kilka lat temu załatwiłem sobie przez internet swoje firmowe pieczątki i nadal korzystam z usług tego samego zakładu poligraficznego.