Styczeń był bardzo długo wyczekiwanym miesiącem zarówno przeze mnie, jak i przez moich znajomych z klasy. Dlaczego? To właśnie w tym miesiącu miała się odbyć nasza szkolna studniówka. Chciałam wyglądać na niej bajecznie, dlatego też wcześniej zamówiłam sobie wizytę u kosmetyczki. Chciałam, by ta pomalowała mi profesjonalnie paznokcie oraz wykonała makijaż permanentny brwi.

Przepięknie wyglądające permanentne brwi

brwi permanentneKiedy tylko minęły święta i nastał styczeń, byłam bardzo podekscytowana. Czułam na karku oddech zbliżającej się studniówki. Na szczęście poszukiwania idealnej sukienki miałam już za sobą. Co ciekawe, trafiłam na nią kompletnym przypadkiem! Bardzo mnie to cieszyło, ponieważ wiele z moich koleżanek miało przed sobą poszukiwanie swojej wymarzonej kiecki. Na mnie czekały same przyjemności. A do nich zaliczała się wizyta u kosmetyczki. Kiedy nastał dzień wizyty, miałam bardzo dobry humor. Na początku kosmetyczna wykonała mi manicure. Później zrobiła mi brwi permanentne. Muszę przyznać, że swoją pracę wykonała niezwykle profesjonalnie! Moje brwi prezentowały się niezwykle naturalnie, a właśnie takiego efektu oczekiwałam. Zyskały one również uznanie moich koleżanek, które od razu prosiły mnie o namiary na ten salon kosmetyczny. Rzecz jasna podzieliłam się z nimi tym małym sekretem, ponieważ jestem zdania, że dobrych fachowców należy chwalić. Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty.

Teraz gdy jestem już jakiś czas po szkolnej studniówce, jestem bardzo szczęśliwa i mile wspominam to wydarzenie. Czułam się na nim świetnie. Głównie za sprawą świetnej kosmetyczki, która zrobiła mi piękny makijaż permanentny brwi oraz rewelacyjny manicure. Jestem przekonana, że jeszcze nie raz skorzystam z jej usług, ponieważ jest ona fachowcem w swojej dziedzinie.