Podczas przeprowadzania remontu w naszym nowym mieszkaniu podzieliliśmy się z mężem na pomieszczenia, które każde z nas będzie urządzało. Mi przypadła kuchnia i sypialnia z czego bardzo się ucieszyłam. Podczas szukania dodatków, które będą dopełniały wygląd obu pomieszczeń natrafiłam na sklep ze świetnymi obrazami.

Obrazy idealne do sypialni

obraz do sypialni abstrakcjaO ile kuchnia nie stanowiła dla mnie najmniejszego problemu pod względem jej urządzenia od podstaw

, a wręcz zaprojektowania, o tyle sypialnia paradoksalnie już tak. Paradoksalnie ponieważ na kuchnię nie miałam z początku żadnego pomysłu i wszystko kupowałam spontanicznie, a jednak efekt był zaskakująco rewelacyjny. Z kolei doskonale wiedziałam jak chcę aby wyglądała sypialnia, a tymczasem po jej ukończeniu okazała się zbyt mdła. Marzyła mi się sypialnia w pudrowych odcieniach różu i kremowego, a dzięki temu, że obecnie takie kolory są bardzo modne bez problemu urządziłam sypialnię tak, jak o tym marzyłam. Brakowało jej jednak wyrazu i czegoś, co ją ożywi. Szukając dodatków w internecie trafiłam na sklep w którym znalazłam idealny obraz do sypialni abstrakcja na nim przedstawiona miała świetnie współgrającą z wystrojem kolorystykę, ale na obrazie pojawiały się także kolory kontrastujące, które ożywiały cały obraz, a jednocześnie nie były na tyle krzykliwe, aby go zdominować, czy też rozpraszać wzrok obserwatora. 

Po zakupie obrazu zawiesiliśmy go z mężem nad łóżkiem i jak się okazało świetnie wkomponował się w naszą sypialnie jednocześnie dodając do niej kontrastujących barw, które rewelacyjnie dopełniły całe wnętrze. Nigdy wcześniej nie pomyślałabym, że takie kolory będą do siebie tak świetnie pasowały po ich połączeniu. Teraz sypialnia wreszcie wyglądała idealnie

, a ja postanowiłam w przyszłości zakupić chociażby poszewki ozdobne na poduszki właśnie w tych kontrastujących kolorach.