Od lat panuje przekonanie, że mężczyzna, który pracuje w branży biznesowej, dla przykładu w popularnych korporacjach, musi dbać nie tylko o codzienny nienaganny uniform, ale powinien również być każdego dnia ogolony co najmniej tak dobrze, jak ma to miejsce w reklamach znanych maszynek. Ale nic bardziej mylnego!

Ze specjalną dedykacją dla brodaczy

percy noblemanNic bardziej mylnego, bowiem coraz częściej można spotkać mężczyzn stylizowanych na tzw. drwala, a wszystko za sprawą imponującego zarostu. Owszem, klasyczny wygląd, czyli całkowicie gładkie golenie nigdy nie będzie uważane za niepożądane, jednak coraz bardziej kroku tradycyjnemu trendowi dotrzymuje trend brodacza. I właśnie dlatego, dlatego, by promować nowy wymiar elegancji powstała firma percy nobleman. Oferuje kosmetyki typowo męskie stworzone z myślą o pielęgnacji bujnych męskich zarostów. Z uwagi na to, ze tylko dobrze zadbana i utrzymana we wzorowej kondycji broda zyska uznanie, Percy Nobleman, to szeroki wybór nawilżających i nadających połysku olejków. To także balsamy pielęgnacyjne z domieszką organicznych składników pielęgnacyjnych, dzięki którym modelowanie zarostu będzie nie tylko prostsze, ale pozwoli także zaoszczędzić mnóstwo czasu każdego ranka. Aczkolwiek świetnie utrzymana broda to tylko połowa sukcesu jeśli chodzi o nienaganną prezencję każdego mężczyzny. Drugim zaś elementem jest perfekcyjna fryzura. I o tym także firma Percy Nobleman nie zapomniała, opracowując kosmetyki specjalnie przeznaczone do włosów, czyli pomady.

Przywiązywanie dość dużej wagi do codziennej pielęgnacji nie jest już tylko kobiecym przywilejem. Dlatego też żaden mężczyzna nie powinien się tego wstydzić, gdyż to nic innego, jak powód do dumy, że dba o siebie i nienaganną prezencję. A ułatwią mu to kosmetyki stworzone przez Percy Nobleman, dzięki którym będzie uchodził za eleganckiego i indywidualnego gentelmana.