Budujemy z żona nasz nowy dom. Jesteśmy teraz na etapie podłączania wszystkich możliwych mediów do stojącego już budynku. Mamy już jesień, ale i tak od wiosny postawiliśmy cały dom od zera, więc to bardzo szybko. Latem montowali nam okna, które zamówiliśmy u lokalnego producenta. Do okien od razu zamówiłem rolety, żeby wszystko było w komplecie.

Rolety zamontowali mi fachowi serwisanci

fachowy montaż rolet szczecinO zamontowaniu rolet pomyśleliśmy już dużo wcześniej. W zasadzie to już na etapie tworzenia projektu przez architekta uwzględniono w nim wnęki na kasety, w których schowane są zwinięte rolety. Gdy ekipa budowlana przygotowywała otwory okienne to mieliśmy wówczas ostatni moment na potwierdzenie planów związanych z ich zamontowaniem. Oczywiście, że chcieliśmy mieć rolety, bo to ogromny komfort jeśli chodzi o sterowanie światłem wpadającym do wnętrza domu. I właściwie jak tylko zamontowano u Nas okna to od razu zamówiłem rolety w jednym ze sklepów w moim mieście. Zrobili nam je bardzo solidnie no i oczywiście do tego zamówiliśmy fachowy montaż rolet Szczecin to miasto, w którym taki montaż u sprzedawców rolet prawie zawsze jest gratisowy. Teraz mamy już w domu okna i rolety, więc możemy je opuścić, ale na razie jeszcze tam nie mieszkamy, więc unikamy ich eksploatacji. Nie ma co niepotrzebnie fatygować sznurka do podnoszenia rolet, bo zdecydowaliśmy się na ich tradycyjną formę sterowaną ręcznie.

Jeszcze zanim zaczęliśmy budowę to już wiedzieliśmy, że do okien w naszym domu zamówimy piękne i solidne rolety. Wybraliśmy tradycyjne rozwiązanie, czyli rolety, które opuszcza się i podnosi za pomocą sznurka. Myśleliśmy o elektrycznych, ale u nas bardzo często występują przerwy w dostawie prądu. Muszę przyznać, że nowoczesne rolety idealnie pasują do równie nowoczesnych okien.