Kiedy zdecydowałam się na budowę własnego domu to długo nie mogłam się zdecydować na wybór ogrzewania. Czy lepiej poczekać na przyłącze gazowe, czy kupić pompę ciepła z Krakowa? Po przewertowaniu wielu stron internetowych i godzinnych narad rodzinnych zdecydowałam się na drugie rozwiązanie.

Pompa ciepła to inwestycja którą uważam za jedną z lepszych w moim domu

pompa ciepłaPowietrzne pompy ciepła są teraz bardzo popularne, więc nie było problemu z ich dostępnością. W najbliższym sklepie budowlanym jest ich szeroki wybór, więc było nam łatwiej. Wiedziałam jaka pompa ciepła jest najlepsza, więc i jej zakup poszedł szybko i sprawnie. trzeba po prostu znać najważniejsze parametry. Teraz wiem, że to był bardzo dobry zakup. Moja pompa ciepła sprawuje się rewelacyjnie, nawet w największe mrozy w domu jest przyjemnie ciepło. Nic nie muszę przy niej robić, raz ją nastawiłam na dobrą temperaturę i to wszystko. Cały czas pompa chodzi, więc i woda jest ciepła, bo pompa grzeje i ją. Dobra pompa ciepła z Krakowa to najlepszy wybór jeśli chodzi o ogrzewanie. Jest nieawaryjna, niezawodna, a rachunki są bardzo przystępne, więc warto w nią zainwestować. Gdybym drugi raz zastanawiała się, czy lepsze są powietrzne pompy ciepła, czy ogrzewanie gazowe to zdecydowanie podjęłabym drugi raz tę samą decyzję. Tyle się już naczytałam na temat wadliwych piecyków gazowych, awarii i rosnących kosztów, że na pewno nie wybrałabym tej możliwości.

Moja koleżanka męczy się z takim piecem gazowym u siebie w bloku i cały czas narzeka, ze nie grzeje i musi go naprawiać, co sporo kosztuje. Dobra pompa ciepła to jest to. Najlepsze rozwiązanie.