Od jakiegoś czasu szukałem pomysłu, jak by sobie dorobić, ale jednak stałe zatrudnienie nie pozwalało mi na jakiś większy interes. Miałem dom jednorodzinny, gdzie w piwnicy znajdowały się pokoje, które nie były wykorzystywane więc wpadłem na pomysł, żeby je wykorzystać jako noclegi.

Tanie noclegi Inowrocław pomysłem na życie

tanie noclegi inowrocławWiadomo, że z racji, że było to świeże przedsięwzięcie to musiały to być tanie noclegi Inowrocław, tym bardziej, że nie było to w jakimś wielkim mieście, gdzie ciągle ktoś się przewija, ale w Pakości. Jest to małe miasteczko, którego największym sąsiadem jest Inowrocław. Co by nie powiedzieć, musiałem trochę zainwestować więc liczyłem na sporą ilość klientów. Musiałem się na tyle reklamować, żeby być widocznym. Dodatkowo musiałem tak dobierać miejsca reklamowe, żeby zainteresowanie było w konkretnych grupach społecznych, które najczęściej przyjeżdżają do naszego miasta. Są to w sumie osoby starsze, które przyjeżdżają dla mikroklimatu jaki tworzą tężnie w Inowrocławiu. Po za tym organizowane są różne zloty itd., które przyciągają innych ludzi, takich jak motocyklistów (przykładowo). Dzisiaj, kilka lat po rozpoczęciu tego biznesu jestem dość zadowolony z tego, jak się wszystko kręci. Dlatego prowadzę to do dzisiaj, pieniądze jakieś tam ciągle wpadają i jestem zadowolony. Bo tak szczerze to nic mi więcej teraz nie potrzeba.

Z pokoi pieniądze odkładam na większe wydatki lub nieprzewidziane sytuacje, podczas gdy bez tego nie byłbym w stanie odłożyć takich pieniędzy. Szczególnie dlatego podoba mi się ten biznes, no i nie muszę być non stop w domu, żeby wpuścić klientów. Umawiamy się na daną godzinę i to wszystko.