Moi rodzice robią remont w pokojach. Mają dwa. W jednym urządzą swoją sypialnię, a drugi, który przerobili na pokój dzienny, kiedy wyjechałam na studia, będzie również pokojem gościnnym. Co za tym idzie, oprócz położenia paneli i malowania będą też kupować nowe meble.

Bardzo wygodny narożnik tapicerowany z funkcją spania

wygodne narożniki tapicerowane z funkcją spaniaPrzyjechałam na weekend ze Szczecina, gdzie studiuję. Remont w pełni. Meble przykryte folią malarską, dywan wyrzucony, panele już w części ułożone. Musiałam spać na kanapie, która się nie rozkłada. Zdejmowałam folię, brałam poduszkę i koc, ale i tak było mi bardzo niewygodnie. Cieszę się, że to tylko stan przejściowy i niedługo podczas wizyt w domu nie będę już musiała na niej spać. Mama oglądała w sklepie wygodne narożniki tapicerowane z funkcją spania. Byłam z nią. Narożniki są naprawdę ładne, a po rozłożeniu jest bardzo dużo miejsca. Nie będę musiała się już gnieździć na tej niewygodnej kanapie. Upatrzone przez mamę narożniki mają też dużo miejsca do siedzenia. Mam chce postawić je w kącie pokoju, obok okna. Pozostałą część pokoju zajmie stół i krzesła. Zamiast starego segmentu rodzice kupili kilka szaf, komód i szafeczek. Są z prawdziwego drewna i mają metalowe okucia na rogach. Wybrali w sklepie m.in. komodę z barkiem, dwie wąskie szafy i szeroką komodę pod telewizor. W końcu zdecydowali się na kupno płaskiego telewizora! A tak bali się nowinek technologicznych. Tata zobaczył taki u kolegi i koniecznie musi mieć taki sam. Powiedział, że wcale nie jest trudny w obsłudze.

Cieszę się, że rodzice w końcu zdecydowali się na remont. Nasz duży pokój miał wystrój z czasów późnego Gierka – segment, kanapa i szklana gablota. Meble już się rozpadały. Mama namówiła tatę na panele, bo bardzo łatwo się je sprząta. O wiele wygodniej niż wykładzinę, która była wcześniej na podłodze.