Poszukiwania agencji pośrednictwa pracy w Bydgoszczy

Od wielu lat prowadzimy z mężem gospodarstwo rolne. Zazwyczaj podczas pracy sezonowej radziliśmy sobie z mężem doskonale sami. W tym roku jednak poszerzyliśmy trochę zakres naszego gospodarstwa i przybyło nam pracy. W dodatku ja zaszłam w ciąże i nie mogłam pracować tyle, co wcześniej. Wobec tego doszliśmy do wniosku, że na czas żniw musimy zatrudnić dodatkowe osoby do pracy.

Skorzystałam z najlepszej agencji pracy w Bydgoszczy

agencja pośrednictwa pracy w bydgoszczySąsiadka doradziła mi, jak znaleźć najlepszego i zaufanego pracownika. Dowiedziałam się od niej, że w takiej sytuacji najlepiej jest skorzystać z pomocy agencji pracy. To bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ formalnie dana osoba będzie pracownikiem agencji, a my ją tylko wynajmujemy do poszczególnych prac. Dzięki temu będziemy mieli mniej formalności związanych z zatrudnieniem. Nie musimy również ponosić żadnych dodatkowych opłat w związku z tym, że agencja znajdzie nam pracownika, ponieważ koszty te są po stronie osoby zatrudnionej. Zachęcona takimi informacjami jeszcze tego samego dnia udałam się do polecanego przez nią miejsca. Była to zdecydowanie najlepsza agencja pośrednictwa pracy w Bydgoszczy. Gwarantowali oni, że odpowiedniego pracownika znajdą w ciągu maksymalnie kilkunastu dni. Od razu złożyłam tam formularz oraz zamieściłam swoje ogłoszenie o pracę. Okazało się, że potencjalni kandydaci jeszcze tego samego dnia zaczęli się zgłaszać.

W ten sposób już po kilku dniach udało nam się z mężem zatrudnić bardzo dobrego pracownika, który miał nam pomagać przez kilka intensywnych tygodni pracy. Teraz już wiem, że pracownika najlepiej poszukiwać w ten sposób. Zwłaszcza jeśli ma to być praca tymczasowa. Przez tego typu agencje pośrednictwa pracy zatrudnienia szukają bowiem najczęściej osoby, które chcą sobie np. dorobić w wakacje.