Lubimy z mężem krótkie wyjazdy na weekend. To takie miłe przerywniki codziennej monotonii. Praktycznie rzadko kiedy zostajemy na weekend w domu. Zazwyczaj zabieramy w podróż jedyną walizkę jaką mamy w domu. Niestety jest ona duża i nieporęczna. Postanowiliśmy, że skoro co tydzień gdzieś wyjeżdżamy to najwyższa pora kupienia czegoś praktycznego, w co zapakujemy rzeczy dla dwóch osób na dwa dni.

Kupiliśmy małą subtelną walizkę

walizka 40x30x20Ponieważ akurat zbliżał się sezon urlopowy w sklepach był duży wybór walizek i toreb podróżnych w przystępnych cenach. Udaliśmy się do marketu, którego reklamę widzieliśmy ostatnio w telewizji. W reklamie była przedstawiona duża oferta walizek. Na miejscu rzeczywiście mieliśmy duży wybór. Zdecydowanie spodobała się nam walizka 40x30x20. Była mała i poręczna. Miała regulowaną wysokość rączki. Jednocześnie wyglądała na pojemną i elegancką. Mieliśmy również sporo kolorów do wyboru. Wybraliśmy klasyczną czerń. W zestawie dostaliśmy kłódki szyfrowe do zamków. Nie wyjeżdżaliśmy nigdzie daleko, ani nie zostawialiśmy nigdzie bagażu, ale zawsze było to dodatkowe zabezpieczenie przed tym, aby walizka nie otworzyła się w czasie podróży. Udaliśmy się do kasy w celu dokonania zakupu. Już niedługo mieliśmy wypróbować naszą walizkę. Ponieważ zbliżał się weekend od razu zabrałam się do pakowania naszych rzeczy. 

Nasza nowa walizka była wspaniała. Od razu poczuliśmy różnicę. Była mała i praktyczna. Rzeczy ułożone w środku nie przesuwały się, ponieważ nie miały na to miejsca. Dzięki temu nasze rzeczy były niepogniecione i dotarły na miejsce nie zniszczone. O wiele łatwiej tą walizkę również wnosiło się po schodach. Jestem bardzo zadowolona z mojego zakupu. Taka mała walizka to świetna alternatywa od dźwigania plecaków.