Moja babcia miała mieć niedługo urodziny. Niestety, nie mogłam przyjechać na przyjęcie z ich okazji. Na co dzień mieszkałam na drugim końcu kraju i zwyczajnie nie mogłam sobie pozwolić na urlop w pracy. Mimo wszystko, chciałam jakoś pokazać babci, że o niej w tym dniu pamiętam. Wiedziałam, że bardzo ucieszyłaby się ona, gdybym dała jej w prezencie bukiet kwiatów.

Skorzystałam z dostawy kwiatów na Śląsku

dostawa kwiatów na śląskuOd koleżanki z pracy dowiedziałam się, że istnieje coś takiego, jak dostawa kwiatów na życzenie. W kwiaciarni online można zamówić bukiet kwiatów, który w danym dniu ma zostać dostarczony pod wskazany adres. Kwiaty można zamówić w dowolnym miejscu. I tak są one przygotowywane w najbliższej kwiaciarni i dostarczane przez kuriera, nazywanego czasem posłańcem kwiatowym. Idąc tym tropem poszukałam miejsca, w którego ofercie jest między innymi dostawa kwiatów na Śląsku. Okazało się, że blisko miejsca zamieszkania babci jest pewna bardzo dobra i zaufana kwiaciarnia, w której oferowane są piękne bukiety okolicznościowe. Można tam było wybrać wielkość bukietu, rodzaj kwiatów jakie się w nim znajdą, a także jego kolorystykę oraz przyozdobienie. Zamówienie można było złożyć online lub telefonicznie. Kwiaciarnia realizowała dostawy kwiatów nawet na ten sam dzień, więc była to bardzo dobra opcja dla osób zapominalskich, które nie zdążyłyby już nadać żadnego innego prezentu.

Muszę przyznać, że byłam bardzo zadowolona z takiej możliwości. Udało mi się tam zamówić piękny bukiet frezji, margaretek i róż, które jak się już wkrótce dowiedziałam, bardzo spodobały się babci. Kwiaciarnia realizując dostawę zamówionych kwiatów zadbała o wszelkie detale. Bukiet został wykonany profesjonalnie i z dbałością o wszelkie detale, na czym mi bardzo zależało.