Za moim ojcem od zawsze interesowałem się motoryzacją. Pamiętam, że jeszcze nie mając prawa jazdy, jeździłem z tatą jako pasażer i chciałem, żeby tato wszystko mi tłumaczył. Kiedy skończyłem osiemnaście lat, szybko zapisałem się na kurs, bo marzyło mi się już móc prowadzić samochód. Zdałem za pierwszym razem, a że z nauką mi nie szło, to szybko postanowiłem, że pójdę do pracy jako kierowca.

Busy na trasie z Holandii do Płocka

busy holandia płockTeraz już mam doświadczenie w prowadzeniu samochodu prawie dziesięcioletnie. Tak naprawdę pracowałem w różnych branżach transportowych. Zarówno w bagażówkach, zajmujących się przeprowadzkami, później jeździłem na taksówce, a teraz od lat jeżdżę busami. Busy Holandia Płock to moja ulubiona trasa. Firma, która mnie zatrudnia, zapewnia komfortowe i nowoczesne samochody, dzięki temu zarówno dla pasażerów, jak i dla mnie jazda jest wygodna. Mam porównanie jak wyglądają takie firmy wożące za granicę i zdarza się, że kierowca nie ma czasu na odpoczynek, bo wymaga się od niego rzeczy niemożliwych. Tutaj takiego problemu nie ma. Mam ustalone postoje, o których moi pasażerowie dokładnie wiedzą, o której i gdzie będziemy pauzować. Nigdy nie usłyszałem złej opinii, że coś komuś w nie pasuje. Dodatkowo cena jest konkurencyjna, znam się na cennikach takich usług transportowych i u nas z nikogo nie zdzieramy. Przejazd dokładnie jest kalkulowany i staramy się tak ustalać cennik, żeby klientów było jak najwięcej. I rzeczywiście mamy duże zainteresowanie.

Często na dany kurs brakuje miejsc, dlatego trzeba wcześniej rezerwować przez naszą stronę internetową, gdzie jest data wyjazdu i cena za osobę. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, bo nie trzeba wydzwaniać na infolinię, z którą większość ma problemy z dodzwonieniem.