Od paru lat pracuję w sklepie oferującym różne typy bielizny. Całkiem lubię moją pracę, a że z konieczności musiałam się bardzo dużo dowiedzieć o tym, co sprzedaję, zawsze też doradzam swoim klientkom, szczególnie tym, które mają problem z określeniem swojego rozmiaru albo nie wiedzą, jaki model będzie im pasował.

Popularny stanik dla matek karmiących

stanik dla matek karmiącychSzefowa planuje poszerzyć asortyment jeszcze bardziej i obok bielizny zwykłej, ciążowej i dla karmiących będziemy sprzedawać także kostiumy kąpielowe. To na pewno ściągnie do nas więcej klientek, zainteresowanych strojem, który będzie nie tylko ładny, ale do tego dopasowany i wygodny.Od kiedy w sklepie pojawił się cały dział poświęcony bieliźnie dla ciężarnych i dla karmiących, mamy o wiele więcej klientek. Dobra bielizna ciążowa to rzadkość, a szefowa dba o różnorodność towarów i sprowadza nie tylko polskie marki, ale także sporo zagranicznych, które są znane i polecane przez „ciężarówki” z całego świata. Takie kobiety wymagają nieco innej bielizny niż zwykła, znacznie wygodniejszej i o wiele bardziej elastycznej, dlatego musiałam się nauczyć, jaka marka co sprzedaje. Dzięki temu zawsze wiem, który stanik dla matek karmiących może się spodobać moim klientkom. Ponieważ mamy zarówno bardzo proste jednobarwne modele, jak i rzeczy kolorowe i wzorzyste, to każda możne znaleźć u nas coś dla siebie, nie ważne, czy interesuje ją prostota czy może o wiele bardziej kolorowa i elegancka bielizna ciążowa.

Najważniejsze jednak, żeby biustonosz dla karmiącej był wygodny na co dzień, a miska dawała się łatwo odpiąć jedną ręką, co dla karmiących jest przecież najważniejsze, kiedy na rękach mają już zapłakane małe dziecko.