Długie i zadbane włosy są obecnie bardzo modne, lecz jak doskonale wszystkie wiemy zapuszczanie włosów nie należy do najprostszych zadań i często wymaga od nas nie lada wysiłku. Istnieją jednak prostsze metody dzięki którym możemy posiadać długie włosy, a mowa tutaj oczywiście o ich przedłużaniu.

Przedłużanie włosów metodą clip in

włosy doczepiane clip inNa rynku mamy dostępnych mnóstwo sposobów na przedłużanie włosów. Większość z nich jednak wymaga od nas wizyty u naprawdę dobrego fryzjera, który jest w tej dziedzinie wykwalifikowany, a to, jak doskonale wiemy łączy się również z dużymi kwotami. Na szczęście niektóre metody przedłużania możemy zastosować samodzielnie, a najpopularniejszą z nich jest metoda na treski. Dobrej jakości włosy doczepiane clip in bez problemu znajdziemy w sklepach online, gdzie ich wybór bywa naprawdę ogromny począwszy od kolorów, aż po oczywiście rodzaje włosów i to właśnie na tym drugim aspekcie warto się skupić. Dzisiejsze włosy syntetyczne potrafią mieć rewelacyjną jakość, a także niską cenę, aczkolwiek musimy pamiętać o tym, że mimo wszystko to naturalne włosy są znacznie bardziej wytrzymałe. Jeżeli planujemy dopinać włosy jedynie raz na jakiś czas wówczas możemy zakupić te syntetyczne. One nam całkowicie wystarczą, a też ich „naprawa” w razie zmechacenia jest bardzo prosta, albowiem wystarczy wyprostować je prostownicą lub ostrożnie za pomocą żelazka. Jeśli jednak chcemy nosić takie włosy na co dzień, wtedy najlepszym rozwiązaniem będą te naturalne.

W przypadku kupowania naturalnych włosów do przedłużania musimy nasz wybór dostosować pod rodzaj naszego włosa. Jeżeli naturalnie posiadamy proste lub leciutko falowane włosy, to w takim wypadku najlepiej zdadzą swój egzamin włosy słowiańskie. Jeśli z kolei mamy mocno falowane oraz wysoko porowate włosy, warto zastanowić się nad indyjskimi, które są bardzo zbliżone swoją strukturą właśnie do mocnych fal.