Kilka miesięcy temu wraz z moją kochaną żoną postanowiliśmy kupić piękny dom w niesamowitym mieście, jakim zdecydowanie jest lublin. Postanowiliśmy się tam przeprowadzić, ponieważ właśnie z tych rejonów pochodzi moja żona, tam mieszka większość najbliższych jej ludzi, zwłaszcza jej rodzice i to właśnie tam moja żona chciała się przeprowadzić.

Fabryka pomp ciepła mitsubishi straci jednego pracownika

Do tej pory mieszkaliśmy w Warszawie, gdzie oboje poznaliśmy się na studiach, ja bardzo dobrze czułem się w stolicy, byłem tam w swoim żywiole, pracowałem właśnie w stolicy w fabryce, która produkowała pompy ciepła mitsubishi i byłem bardzo zadowolony z mojej pracy. Czasami udawało mi się dorobić do zarobionych pieniędzy i dorabiałem w firmach, w których była zakładana fotowoltaika, którą umiałem zakładać, jako jeden z nielicznych ludzi. Z tego były dobre pieniądze, więc jak tylko trafiło się zlecenie, to się na nie decydowałem bez żadnego wahania. Zarówno, jak moja praca, tak i podobało mi się życie w stolice. Ogólnie rzecz biorąc nie mogłem narzekać, Warszawie od zawsze czułem się bardzo dobrze. Zawsze lubiłem metropolie, najlepiej czułem się właśnie w dużych miastach, gdzie zawsze coś się dzieje i jest mnóstwo rzeczy do zrobienia, do zobaczenia. Jednakże prawdę mówiąc moja żona nie czuła się tam najlepiej, zawsze wspominała z sentymentem swoje rodzinne strony i podczas odwiedzin u jej rodziny, widać było że właśnie tam odżywa i dobrze się czując. Pewnego dnia, ze względu na moją małżonkę postanowiłem, że się przeprowadzimy właśnie na Lubelszczyznę. Kupiliśmy tak przepiękny domek, na który nas było stać, ponieważ sprzedaliśmy nasze warszawskie mieszkanie. Szkoda mi było mieszkania, ponieważ miałem położone panele fotowoltaiczne. Ja szybko znalazłem pracę dla siebie. Pracę znalazłem podobnie, jak w Warszawie w fabryce, produkującej pompy ciepła.

Dopiero co, tak na prawdę odnajdujemy się w Lublinie, jednakże widzę, że moja żona jest zadowolona z życia tutaj. Ja jeszcze się nie przyzwyczaiłem do końca, ale wiem, że się zaaklimatyzuję, bo to ładne miasto. Najważniejsze jest dla mnie to, że moja żona jest tutaj szczęśliwa.