Moja córka skończy niedługo osiemnaście lat i chciałam jej zrobić specjalną imprezę dla rodziny. Trzeba to jakoś uczcić, bo przecież jest to wiek bardzo symboliczny. Córka będzie miała też oczywiście swoje osobne przyjęcie w Gdańsku dla przyjaciół. Ja musiałam jednak rozglądać się, jaka restauracja zapewni nam miejsce na ten dzień dla naszych krewnych.

Sala weselna w Gdańsku będzie poszukiwana

sala weselnaZależało mi na tym, żeby jedzenie było dobre, bo mamy dość marudną rodzinę od strony męża. Nie chciałam płacić za coś, co potem nie będzie zjedzone. Wiadomo, że takie rzeczy nie mają przecież sensu. Musiała to być więc jakaś dobra restauracja w pomorskim, żeby każdy miał blisko do celu. Długo poszukiwałam czegoś, co by sprostało naszym oczekiwaniom. Udało się w końcu i impreza się udała. Już się bałam, że nie będzie gdzie świętować tego dnia, bo catering chciałam przez to zamawiać, ale trafił się wolny termin w bardzo sympatycznym miejscu. W końcu impreza się odbyła. Wszyscy wydawali mi się zadowoleni. Nawet ciotki, które na ogół nie lubią takich imprez. Mieliśmy nawet okazję trochę sobie potańczyć, bo wynajęłam całą salę weselną. Kilka osób z tego skorzystało. Naprawdę była dobra zabawa. Teraz już tylko będzie przeze mnie poszukiwana sala weselna Gdańsk, ale to nie wiadomo kiedy. Na razie moja córka nie ma nawet chłopaka, ale pewnie to będzie kolejny etap w jej życiu – ślub i założenie rodziny. Jestem ciekawa, jak się jej życie dalej potoczy.

Na pewno organizacja takiego wesela będzie dużo bardziej kosztowna i czasochłonna, ale też odczucia większe. Będzie mi smutno, kiedy córka wyprowadzi się już na stałe z domu. Na razie jednak osiągnęła pierwszy etap w dorastaniu – stała się pełnoletnia. Bardzo jej kibicuję, żeby jej życie stało się takim, jakiego pragnie.