Zbliżają się osiemnaste urodziny mojej córki. Postanowiliśmy z mężem zorganizować jej przyjęcie z prawdziwego zdarzenia. Wynajęliśmy salę, rozesłaliśmy zaproszenia do rodziny i jej znajomych. Przygotowaliśmy się prawie jak do wesela. Wszystko to miało być niespodzianką dla naszej, już prawie dorosłej, córki.

Impreza w Poznaniu tylko z najlepszym didżejem

najlepszy DJ z Poznania na przyjęcieMieszkamy w Poznaniu. Jest tu wiele miejsc, w których można zorganizować przyjęcie. Wybraliśmy, naszym zdaniem, jedno z najlepszych. Szukaliśmy jeszcze tylko osoby, która dbałaby o dobrą zabawę naszych gości. Najlepszy DJ z Poznania na przyjęcie był łatwy do znalezienia. Jak się okazało obsługiwał już masę takich imprez. Był młodym człowiekiem  wiedział jak najlepiej rozbawić towarzystwo. Nie musieliśmy także martwić się o dobry sprzęt grający. Nasz didżej wszystko zorganizował w swoim zakresie. Wcale nie kosztowało nas to dużo pieniędzy. Mieliśmy też obawy, że starsze osoby z naszej rodziny będą czuły się wyobcowane. Na szczęście DJ zadbał o komfort wszystkich gości. Puszczał również znane przeboje sprzed lat. Szczególną radość sprawiła znana każdemu „Macarena”.  Nawet starsi bardzo dobrze się bawili. Dużo tańczyliśmy i świetnie się bawiliśmy. Impreza trwała do późnych godzin nocnych. Potem wszyscy zaczęli rozjeżdżać się do domu. Jeszcze raz składali naszej córce najlepsze życzenia, a nam gratulowali organizacji świetnego przyjęcia.

Kiedy widziałam radość na twarzy naszej córki bardzo się ucieszyłam, że wszystko jest tak jak sobie zaplanowaliśmy. Przyjęcie niespodzianka się udało. Córka niemal do ostatniego dnia nie wiedziała, że coś dla niej szykujemy. Bardzo cieszyła się też ze swojego prezentu – własnego samochodu. CO prawda miał już kilka lat, ale dla niej był spełnionym marzeniem.