Zawsze marzyłam o tym aby mieć psa ze schroniska. Kiedy tylko moje marzenie się spełniło byłam bardzo podekscytowana. Gdy tylko wiedziałam, że za kilka dni pojadę do schroniska po swojego pieska byłam pełna energii i gotowa do tego aby zakupić wszelkie niezbędne akcesoria pupilowi.

Dobra karma w puszce

karma dla psa w puszcePies to najlepszy przyjaciel człowieka. Może nam towarzyszyć w naszym codziennym życiu i zawsze wspierać w trudnych chwilach. Może również być kompanem wielu zabaw oraz podróżny. Dla wielu pies jest również obrońcom, lub przewodnikiem. Zwierzę to jest w pełni skoncentrowane na tym aby być w bliskiej relacji z człowiekiem. Psy są podatne na szkolenia i czerpią z nich wielką radość. By nasze zwierzę cieszyło się zdrowiem warto zadbać o odpowiednio skomponowaną dietę. Jeśli nie mamy zaufania do suchej karmy, można zawsze zdecydować się na karmy mokre. Wielu decyduje się na karmy w puszkach, które mają długi termin przydatności. Psy bardzo lubią karmy mokre i chętnie je zjadają. Sama zdecydowałam, że karma dla psa w puszce będzie najbardziej odpowiednia dla mojego nowego przyjaciela. Karma taka jest łatwa w dawkowaniu, a oprócz tego jest smaczna i pełna wartości odżywczych, które na co dzień potrzebne są aktywnemu fizycznie zwierzęciu. Puszka z karmą jest łatwa w przechowywaniu. Wystarczy mieć suche i chłodne miejsce, aby mieć pewność ze jedzenie dla zwierzęcia się nie zepsuje i zawsze będzie świeże. Karma w takiej formie jest dobrą alternatywą dla zwierząt które niechętnie zjadają suchy pokarm, mają swoje lata lub mają delikatny układ pokarmowy.

Ja jestem bardzo zadowolona z zakupu puszek dla psa. Zwierzę chętnie je zjada, a ja nie mam problemów z przechowywaniem mięsa. To doskonała alternatywa dla właścicieli, którzy nie mają obszernych zamrażarek, aby przechowywać surowe mrożone mięso dla swoich zwierzaków.