Urządzenie mieszkania, to nie tylko kupienie wszystkich potrzebnych mebli i sprzętów, ale też ozdobienie jego ścian. Zostawienie pustych ścian nie jest zbyt dobrym pomysłem. Taka ściana bez żadnych ozdób nie wygląda zbyt dobrze. Dużo lepszym pomysłem jest powieszenie kilku fajnych obrazów, zwłaszcza ręcznie malowanych.

Obrazy malowane na płótnach

obraz malowany na płótnieDzieła znanych artystów są bardzo drogie, więc nikt nikomu nie każde kupować obrazu o wartości kilkudziesięciu lub nawet kilkuset tysięcy złotych. Możemy skorzystać z usług artystów, którzy dopiero wspinają się na szczyt kariery. Obraz malowany na płótnie przez studenta malarstwa może świetnie dopełnić wystrój naszego mieszkania, a jednocześnie nie kosztuje fortuny. Dużą zaletą takich obrazów jest to, że możemy kupić idealnie taki obraz jaki chcemy. Wystarczy wcześniej skontaktować się z danym artystą, przedstawić mu swój projekt w postaci chociażby grafiki ściągniętej z internetu i poprosić o jego namalowanie. Możemy także wybrać coś co już wcześniej zostało namalowane. Taki obraz namalowany na płótnie robi dużo większe wrażenie, niż zwykły plakat oprawiony w ramkę. Znalezienie artysty, który wykona nasze zamówienie nie powinno być trudne, ponieważ wielu młodych artystów szuka zleceniodawców chcąc sobie dorobić. Wystarczy przeszukać internetowe tablice ogłoszeń, a napewno znajdziemy kogoś, kto podejmie się wykonania obrazu dla nas. Taki obraz wystarczy oprawić w ramę i możemy go powiesić na jednej ze ścian.

Ciężko jest określić cenę za taki obraz, ponieważ jest ona zależna od kilku czynników. Po pierwsze zależy od wielkości obrazu, im większy obraz, tym droższy. Cena zależna jest także od tego jak trudny do namalowania ma być to obraz. Niemniej jednak cena za taką pracę nie zrujnuje nas finansowo.