Jestem Igor. Buduje dom. Jestem budowlańcem od trzydziestu lat. Prowadzę małą firmę. Przyjmuję zlecenia w miejscowości Katowice. Moja firma gwarantuje układanie kafelek, podłóg, malowanie ścian a także wszelkie inne prace wykończeniowe. Mam wiele klientów i sporo zleceń w trakcie realizacji. Klienci doceniają mój profesjonalizm i doświadczenie w branży.

Panele grzewcze to dobre rozwiązanie

ogzrewanie1Zatrudniam samych najlepszych fachowców. Doradzam najlepiej jak mogę. Pracuje także na najlepszym sprzęcie. Jestem właśnie w centrum miasta Katowice. Moi klienci bardzo miłe młode małżeństwo dostało od rodziców dom. Dom jest dosyć stary i trzeba w nim przeprowadzić generalny remont. Zgłosili się do mnie bo dostali informacje, ze potrafię zdziałać cuda jeżeli chodzi o remonty generalne. Rzeczywiście często mam takie zlecenia i ze starych zrujnowanych domów robię bardzo nowoczesne domy. Sprawdziłem dom dokładnie. Powiedziałem co na pewno trzeba w nim zmienić. Jedną z takich poważniejszych zmian poza dachem było ogrzewanie. Młodzi nie chcieli ogrzewać domu węglem. Poradziłem im ogrzewanie na podczerwień. Jest to nowoczesna metoda, która nie będzie wymagała od nich żadnej interwencji. Młodzi nawet nie wiedzieli, ze istnieje taka forma ogrzewania. Wyjaśniłem im na czym ogrzewanie polega. Poleciłem panele grzewcze a także grzejniki na podczerwień. Sami mieli zadecydować czy decydują się na jedną formę czy chcą mieć obie w zależności od pokoju.

Grzejniki na podczerwień wybrali do kuchni i łazienki. Natomiast w pozostałych pokojach panele grzewcze. Przekazałem im, że ja zajmę się zamówieniem wszystkich materiałów. Mam znajomości w różnych sklepach i dostaje spore zniżki. Remont będzie trwał trzy miesiące. Muszę w nim zmienić całe ogrzewanie i dach. Zgodzili się i jutro zaczynamy.

Więcej informacji można znaleźć na stronie firmy Eko Energia z Wodzisławia Śląskiego obok Katowic