Długo zastanawialiśmy się z mężem jak rozgryźć temat naszej kuchni. Postanowiliśmy, że po czterech latach naszemu mieszkaniu przyda się remont. Stwierdziliśmy, że zaczniemy od przedpokoju. Był najmniejszy i jego remont nie zniechęciłby nas do dalszych działań.

Kupiłam rolety do naszego mieszkania

rolety szczecinObydwoje jesteśmy takimi osobami, że bardzo łatwo się zniechęcamy, nie chcieliśmy, żeby i tym razem to się tak skończyło. Początkowo jak zawsze mieliśmy wiele zapału, ochoty i werwy, jednakże po tygodniu zmagań mieliśmy już dość. Okazało się na dodatek, że to wcale nie będzie tak proste jak się nam początkowo wydawało bo nasze ściany były bardzo, ale to bardzo zniszczone. Było to mieszkanie po dziadkach, które od ponad czterdziestu lat nie miało remontu, więc trudno się dziwić, że pod tapetami okazało się, że są jeszcze inne tapety, klej zasechł praktycznie na stałe i bardzo trudno było się go pozbyć, nie pomagały nawet specjalne drogie środki, które miały nam to ułatwić. Szczecin to spore miasto i odwiedziliśmy chyba ze cztery sklepy w poszukiwaniu tyh środków, jednak na nic się nie zdały. Następnym pomieszczeniem jakie postanowiliśmy wyremontować była kuchnia. Zdawaliśmy sobie sprawę, z tego, że nie będzie to łatwe zadanie i, że przedpokój w porównaniu do tego co czeka nas tam to będzie praktycznie nic. Ja kiedy miałam jechać po farby to kupiłam rolety szczecin, a mąż w tym samym czasie przywiózł do domu nowe drzwi.

Obydwoje zadecydowaliśmy też, że zainwestujemy w rolety zewnętrzne gdyż nasze mieszkanie jest tak usytuowane, że praktycznie całą dobę jest w nim światło i trudno się wyspać. Do łazienki mamy drzwi z małym oknem, zawsze goście się krępowali dlatego zamontowałam tam czarne plisy, żeby wprowadzić do łazienki odpowiednią dyskrecję. Teraz mieszkanie wygląda pięknie.