Rzadko wychodziłam do restauracji, ponieważ bardzo dbałam o jakość potraw i sama je sobie przygotowywałam. Mój chłopak wiele razy namawiał mnie na wspólną kolację w jednej z restauracji, ale ja zawsze odmawiałam. Ostatnio jednak Adam mnie zaskoczył.

Zamówienie zdrowych przekąsek w restauracji

zdrowe przekąskiMój chłopak Adam wiedział jak ogromną wagę przykładałam do potraw, które jadłam, bo musiały być one przede wszystkim zdrowe. Dlatego szukał restauracji, która serwowała zdrowe przekąski i postanowił mnie tam zabrać. Adam przez cały czas odwiedzał wszystkie restauracje w mieście i szukał takiej, w której zjadłabym posiłek. Sprawdzał menu i pytał o sposób przyrządzania potraw. Jego zaangażowanie wywarło na mnie ogromne wrażenie i zgodziłam się z nim pójść do restauracji, którą specjalnie dla mnie znalazł. Zamówiłam sobie przekąski, które składały się ze zdrowej żywności. Porcja była dla mnie duża, ponieważ jadałam małe porcje i wiedziałam, że przekąskami się najem. Kiedy kelner podał moje przystawki to od razu zauważyłam, że były solidnie przygotowane i składały się z samych zdrowych produktów. Podziękowałam Adamowi, że zabrał mnie do tej restauracji. Mój chłopak zamówił sobie golonkę z warzywami i frytkami, ale on jadał wszystko. Przekąskami najadłam się do syta i bardzo mi smakowały. Zdecydowałam się odwiedzać tę restaurację częściej, ponieważ jedzenie mi smakowało a obsługa była wyjątkowo uprzejma. To był jednej z najlepszych dni w moim życiu a wszystko zawdzięczałam Adamowi.

Z czasem znalazłam więcej restauracji, które serwowały zdrowe jedzenie i częściej zaczęłam wychodzić. Miasto dawało spore możliwości, bo restauracji było sporo ale to ja byłam zamknięta na takie miejsca. Dzięki mojemu chłopakowi wszystko zmieniło się na lepsze.