Szeroki wybór produktów wykończeniowych pozwala na dopasowanie idealnych rozwiązań, atrakcyjnych w odbiorze oraz spójnych z całą aranżacją mieszkania. Wszyscy doskonale wiemy, że dopracowanie szczegółów przenosi się na znakomite efekty.

Nowoczesne białe listwy do wykończenia podłóg

białe listwy przypodłogoweKażdy z nas preferuje inną stylistykę, dlatego w sklepach budowlanych dostępne już są rozmaite rodzaje akcesoriów wykończeniowych. Ważnym aspektem przy dopracowywaniu wyglądu podłóg jest ich sposób wykończenia. W tym zakresie niezastąpione stają się różnorodne listwy przypodłogowe. Niezwykle estetycznym wariantem są piękne białe listwy przypodłogowe z mdfu – nadające się do każdego pomieszczenia. Mamy do wyboru białe listwy mdf oraz listwy drewniane. Najprostsze białe listwy mdf mają gładką strukturę, ale nadal spełniają swoją podstawową funkcję – zabezpieczają podłogę przed uszkodzeniami mechanicznymi i wilgocią. Listwy o bardziej ozdobnym charakterze mogą być w wersji lakierowanej, dostępne są różne wzory frezowania. Z kolei białe listwy drewniane umożliwiają nawet wybór drewna – sosnowe, iglaste lub egzotyczne. Dużym atutem przy stosowaniu listew jest możliwość ukrycia kabli za frezowanym wykończeniem, dzięki temu pozbywamy się widocznych i mało estetycznych kabli z zasięgu wzroku. Białe listwy zawsze wyglądają efektownie, niezależnie od tego, w jakie przestrzenie zostaną wkomponowane. Niewątpliwy wymiar estetyczny oraz ochrona podłóg przed uszkodzeniami, zabrudzeniem i wilgocią skłaniają wiele osób do montażu listew przypodłogowych.

Odpowiednio dobrane akcenty wykończeniowe i dekoracyjne wpływają na pozytywny odbiór całego pomieszczenia. Możliwości jest tak wiele, że bez trudu można dopasować odpowiednie rozwiązanie do indywidualnych preferencji i upodobań oraz przyjętej w mieszkaniu stylistyki.