Ludzie biorąc ślub składają przysięgę, że będą ze sobą w zdrowiu i chorobie, na dobre i na złe, że nie opuszczą się aż do śmierci. Ślubują sobie uczciwość i wierność, jednak nie zawsze się s tej przysięgi wywiązują. Przytłacza ich codzienna rutyna, mają dość takich samych dni, bez żadnych nowości, bez emocji jakie towarzyszyły im dawniej.

Rozwód i powrót?

jak rozkochać żonę na nowo po rozwodziePrzykre jest to, że ludzie nie zawsze starają się naprawiać swoje małżeństwa. Przynajmniej w dzisiejszych czasach słyszy się o wielu rozwodach. Dawniej pary walczyły o swój związek, mimo iż bywało źle, zdarzały się zdrady, alkoholizm i inne przykre sytuacje, małżeństwa się nie poddawały i robiły wszystko by znów być razem. Większości się to udawało, choć nikt nie wie ile musiało ich to kosztować. Dzisiaj wzięcie rozwodu jest wygodniejsze, szybsze niż ratowanie małżeństwa. Szkoda, bo przecież coś nas łączyło z tą osobą, kochaliśmy ją i dlatego związaliśmy się z nią na całe życie. Rzeczywiście rozwód jest prostszy, niż droga przez męki by ratować to, co zostało. Kiedy już jest po wszystkim, zdarza się ta, że budzimy się i zauważamy, że bez tej drugiej osoby sobie nie radzimy sobie, tęsknimy za wszystkim co było z nią związane. Tu mężczyźni mają zagadkę, jak rozkochać żonę na nowo po rozwodzie, gdy zorientują się, że nadal kochają tę kobietę i nie umieją bez niej żyć. Być może potrzebowali tego, by ją docenić, ale powrót i rozkochanie w sobie żony może nie być takie proste.

Kobiety to pamiętliwe istoty, ale też życzliwe i kochające. Dlatego jeżeli mężczyzna zastanawia się jak rozkochać żonę na nowo po rozwodzie, bo zdał sobie sprawę, że rozwód był błędem, powinien najpierw zorientować się, czy żona widzi jakąkolwiek szansę na powrót do niego. Jeżeli tak, niech postępuje jak w czasie kiedy się poznali. To będzie taka druga, stara, nowa miłość.