Bardzo byłam podekscytowana tym, że biorę ślub. Od zawsze marzyłam o pięknym weselu, gdzie będę mogła tańczyć do białego rana. na szczęście, moje marzenia zaczęły się spełniać. Mój ukochany Jakub bardzo mi zaimponował, kiedy oświadczył mi się na Krecie. Bardzo się cieszę, że bierzemy ślub. Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że będę musiała jeszcze wiele rzeczy przygotować.

Jak przygotować zaproszenia na wesele?

weselne zaproszeniaZależało mi na czasie, dlatego zwróciłam się do mojej przyjaciółki z czasów studiów. Ta mi podpowiedziała w jaki sposób przygotować urocze weselne zaproszenia. Przede wszystkim, wyjaśniła mi, że istnieje bardzo wiele różnych trendów. W zależności od tego, w którym będę chciała mieć zaproszenia, inaczej może prezentować się praca nad treścią, czy grafiką. Nie miałam odpowiednich umiejętności, ale na szczęście znalazłam tanie studio. Miły pan powiedział, że weselne zaproszenia wykonają dla mnie w okazyjnej cenie. Musiałam tylko przygotować odpowiedni styl i treść. Kluczowe było dla mnie, by nasi rodzice otrzymali dedykowaną wersję zaproszeń. To przecież dzięki ich zaangażowaniu udało się nam dojść tam, gdzie teraz jesteśmy. Przedstawiłam swój plan na weselne zaproszenia mojemu ukochanemu Jakubowi. Powiedział, ze jest jak najbardziej za. Cieszę się, że we wszystkim jesteśmy tak zgodni.  Uważam, że to dobrze rokuje na przyszłość, zwłaszcza, że mam wolną rękę jeśli chodzi o wybór dekoracji ślubnych.

Na wesele zaprosiłam wszystkich członków swojej licznej rodziny. Przyjechała nawet moja chrzestna z południowej Polski. wszyscy bawili się wybornie. Bardzo mnie cieszył fakt, że wszyscy schowali sobie zaproszenia i zachowali je na pamiątkę. Byłam dumna ze swojego udziału w organizacji tej pięknej uroczystości zaślubin. Na pewno pozostanie w pamięci wszystkich obecnych gości.