Jakiś pół roku temu skończyliśmy z mężem budowę domu. Byłam bardzo zadowolona z tego powodu bo jednak trochę to wszystko trwało a jednak każdy chciałby jak najszybciej zamieszkać u siebie. Jeśli chodzi o wnętrze to wszystkie elementy wybrałam praktycznie sama.

Wybór schodów do domu

schody z Zielone GóryMąż był w tym czasie w pracy za granicą i zostało to na mojej głowie. Jednym z ważniejszych wyborów był wybór schodów. Moi znajomi jakiś czas temu też wybudowali dom i oni kupili schody, z których bardzo nie są zadowoleni. Ich schody przede wszystkim nie wyglądają za dobrze. Dlatego też wiedziałam już wcześniej na co muszę zwracać uwagę. Zaczęłam szukać w internecie odpowiedniej firmy, w której mogłabym zamówić dobrej jakości schody i do tego w bardzo dobrej cenie. Nie miałam na to przeznaczone większej ilości pieniędzy. W sieci jedna firma miała szczególnie dużo pozytywnych komentarzy. Osoby opisywały zarówno wykonane dobrze schody a także szybką realizację zamówienia i niską cenę. Były to schody z Zielone Góry, które na zdjęciach prezentowały się bardzo dobrze. Postanowiłam pojechać do tej firmy. Bo ja jednak wolę porozmawiać konkretnie niż zamawiać coś przez internet. Nie znałam się na tym i dlatego też wolałam porozmawiać z profesjonalistą. Gdy tam przyjechałam opowiedziałam panu dokładnie jakie schody bym chciałam i ile by mogły kosztować. Pan przedstawił mi kilka rodzajów materiałów, z których by mogły być wykonane.

Od razu spodobały mi się takie w kolorze ciepłego drewna. Cala przestrzeń w domu jest raczej surowa i taki element ciepły by się tam dobrze prezentował. Pan powiedział, że może te schody zrobić i zamontować już za trzy tygodnie. Byłam z tego powodu bardzo zadowolona. Pan wykonał wszystko w tym terminie na jaki się umawialiśmy.