Odkąd mam małe dziecko zwracam szczególną uwagę na to gdzie mogę pójść się z nim pobawić. Oczywiście wszędzie są place zabaw w okolicy. Jednak przyznam szczerze, że nie z wszystkich lubię korzystać. Niektóre place zabaw jak dla mnie wyglądają bowiem tak jakby nie były zrobione dla dzieci.

Dobre siłownie plenerowe – ćwiczenia

siłownie plenerowePrzecież nie są to sprzęty i urządzenia dla dorosłych. A mam czasem wrażenie, że projektując taki plac ktoś po prostu nie miał wyobraźni co się na takim placu może stać. Lub może nie miał dzieci i tak naprawdę nie wiedział jak dziecko na placu zabawa się zachowuje. A czasem nawet dzieci starsze nie potrafią się zachować, na niektórych placach zabaw. Jednak ostatnio kolo mojego bloku powstał plac zabaw, którego producent zresztą jest bardzo dobry. W sumie gdy tylko powstawał sprawdziłam kto jest producentem. I jestem bardzo zadowolona bo będzie w końcu bardzo blisko miejsce gdzie będę mogła bezpiecznie bawić się z córką. Blisko placu zabaw będą dobre siłownie plenerowe także może w wolnej chwili uda mi się także poćwiczyć. W sumie te siłownie zewnętrzne to bardzo dobry pomysł. Moja córka jeszcze śpi na dworze w wózku i może wtedy mogłabym podjechać właśnie na te siłownie plenerowe i trochę poćwiczyć. Zresztą widziałam w jednym parku jak właśnie młode mamy razem ćwiczyły na różnych urządzeniach. Po ciąży pozostało mi jeszcze trochę kilogramów do zrzucenia i na pewno takie ćwiczenia na urządzeniach by mi się przydały. Zresztą ćwiczenia te nie wyglądały na trudne także nawet z moją słabą kondycją powinnam dać teraz radę.

W sumie wtedy nie będę miała już wymówki, że tak naprawdę nie mam kiedy ćwiczyć. Może od razu zastosowałabym jakąś dietę i dzięki temu efekt byłby szybszy i lepszy. I w sumie może na wiosnę mogłabym się cieszyć piękną i nową sylwetką.