Od kiedy staliśmy się członkami Unii Europejskiej, to coraz więcej naszych rodaków, wyjeżdża do pracy w Niemczech, Belgii, czy Holandii. Praca tam trwa kilka miesięcy, a potem Polacy wracają na kilka tygodni do kraju, żeby po jakimś czasie ponownie wrócić.

Ile trwa podróż busem do Holandii?

busy do holandii radomW Polsce płace są niesatysfakcjonujące sporą część społeczeństwa, dlatego już kilka milionów rodaków wyjechało do pracy zagranicę. Na stanowiskach budowlanych, biurowych, czy w gastronomii, jest ciągle dużo wolnych wakatów dla cudzoziemców. Praca w Holandii wiąże się z koniecznością rozłąki z rodziną i wyjazdem za granicę na parę tygodni, albo nawet miesięcy. Osoby, które często wyjeżdżają, szukają najtańszego połączenia między ojczyzną, a krajem tulipanów. Mogą to być busy, lub autobusy, gdyż pociągi nie dojeżdżają w każde miejsce. Jeżeli decydujemy się na busy i autokary do Holandii z Radomia będzie miastem, z którego niemalże codziennie wyjeżdża kilka busów, gdyż jest takie duże zainteresowanie tym kierunkiem. Podróż z Polski do Holandii trwa około ośmiu, dziewięciu godzin i ma wliczony mały postój w Niemczech. Oczywiście czas zależy też od warunków pogodowych, które mogą spowodować znaczne opóźnienia. Busy, które wożą pasażerów do Holandii, są wyposażone w klimatyzację i posiadają komfortowe fotele z regulowanymi zagłówkami. Podróż w takich warunkach szybko i przyjemnie mija. Busy najczęściej wyjeżdżają z dworca i dojeżdżają do centrów dużych miast holenderskich, więc mamy bardzo dobre połączenie w każdym kierunku.

Ceny biletów do Holandii, zależą od miejsca z jakiego w Polsce wyjeżdżamy i najczęściej jest to kwota od dwustu na trzystu złotych. W busie może jechać dwadzieścia sześć osób siedzących i około pięciu na stojąco, choć mało kto się decyduje na podróż w takiej pozycji.