Miałem cudowną i troskliwą żonę. Zawsze najpierw myślała o innych a na samym końcu o sobie. Ona miała także swoje pragnienia, ale rzadko je realizowała, ponieważ inni byli ważniejsi. Pewnego razu postanowiłem, że to ja zrobię coś dla niej. Nawet drobiazg potrafił wprawić ją w cudowny nastrój. 

Podarowanie żonie jej wymarzonego białego stolika kawowego

stoliki kawowe białe połyskOd dłuższego czasu żona mówiła coś o jakimś stoliku do kawy. Oczywiście nie kupiła go sobie do tej pory, ponieważ pieniądze wolała dać córce, bo przecież ona miała ważniejsze wydatki. Dowiedziałem się podstępem o jaki dokładnie stolik chodziło żonie i postanowiłem poszukać go w sklepie meblowym. Były w nim właśnie takie stoliki kawowe białe połysk był bardzo wysoki a o to właśnie żonie chodziło. Kiedy przyjrzałem się temu stolikowi, to zrozumiałem dlaczego tak bardzo spodobał się żonie. Był pięknie wykonany, delikatny i idealnie pasował do komody, która stała w salonie. Komoda także była biała i miała bardzo wysoki połysk. Cena stolika była nieco wyższa niż zakładałem, ale miałem odłożone swoje pieniądze i zdecydowałem się wydać je na ten stolik dla żony. Dostałem stolik zapakowany w karton i w domu musiałem sam go złożyć. Zanim dałem go żonie, to w zaciszu garażu złożyłem go zgodnie z instrukcją. Stolik był lekki i bez problemu wniosłem go do salonu. Byłem ostrożny, żeby go przypadkiem nie uszkodzić. Kiedy już ustawiłem stolik w salonie to poszedłem do ogrodu po żonę, żeby pokazać jej prezent, który jej kupiłem.

Moja żona była poruszona jak zobaczyła ten stolik. Powiedziała, że od dawna o nim marzyła i cieszyła się, że go jej kupiłem. Byłem z siebie dumny, bo w końcu to ja zrobiłem coś dla żony a ona to doceniła. Stolik często był wykorzystywany, bo żona przy nim piła kawę.