Bardzo lubię się zdrowo odżywiać. Mam lekką nadwagę. Byłam z tym u dietetyczki. Ta doradziła mi, bym spróbowała diety złożonej z jabłek. Uwielbiam tego typu owoce, więc nie będę miała z tym żadnego problemu. Dostałam menu na trzy dni. Muszę iść zakupić sobie jabłka. 

Przejście na dietę jabłkową

sprawdzona dieta jabłkowa trzydniowaTych jabłek muszę kupić naprawdę sporo. Trzy dni jedzenia potraw przygotowanych z jabłek, ma pomóc mi oczyścić mój organizm. Dzięki temu będę mogła jeść lżejsze potrawy i nareszcie trochę schudnę. Dietetyczna zaleciła mi w tym menu, abym jadła owsiankę z jabłkami, oraz surówki przygotowane na ich bazie. Najbardziej cieszę się z picia soku jabłkowego. Sprawdziłam jeszcze w Internecie informacje na temat tej diety. Wpisałam w wyszukiwarkę następujące zagadnienie: sprawdzona dieta jabłkowa trzydniowa. Napisane było tam, że jest to bardzo popularna dieta. Pomaga ona w trawienie i oczyszczaniu organizmu z toksyn. Jestem pozytywnie nastawiona na tą dietę. Zakupiłam już pięć kilogramów jabłek. Mam nadzieję, że wystarczy mi ich na trzy dni. Potrawy muszę przygotowywać na bieżąco, więc dużo czasu spędzę w kuchni. W sumie potrawy z jabłek są bardzo łatwe w przygotowaniu. Przez trzy dni mogę jeść tylko trzy potrawy. Mianowicie śniadanie, obiad no i oczywiście kolacja. Ten ostatni posiłek mogę zjeść najpóźniej o godzinie osiemnastej. Nie jestem do tego przystosowana, ale myślę, że dam sobie jakoś z tym radę. Na samą myśl o potrawach z jabłek leci mi ślinka z ust. Zaczynam tę dietę już jutro. 

Jestem już po trzydniowej diecie jabłkowej. Jestem z niej bardzo zadowolona. Potrawy były smaczne. Nie miałam problemu z przygotowywaniem ich. Od razu czuję się bardziej oczyszczona. Muszę iść jeszcze raz do dietetyczki, by ustalić kolejne menu. Ogólnie jestem pozytywnie nastawiona.