Folia wylewana przede wszystkim stosowana jest w przypadku chęci oklejania pojazdów. Kiedy do naszej agencji reklamowej i kreatywnej z Poznania zgłaszają się osoby chcące w jakiś sposób umieścić na swoim samochodzie bardzo atrakcyjną reklamą mają taką możliwość głównie właśnie dzięki odpowiedniej folii, która bardzo dobrze sprawdza się w takich przypadkach.

Rosnące zainteresowanie oklejaniem aut

druk na folii wylewanej - poznańOklejony samochód to przede wszystkim duży potencjał marketingowy dla każdej firmy, która zdecyduje się właśnie na takie rozwiązanie. Co więcej, aby wykonać taki druk na folii wylewanej – poznań musimy spędzić kilka, bądź kilkanaście godzin nad pojazdem, aby przede wszystkim efekt był bardzo estetyczny, a sama jakość wykonania dokladnie taka, jaką życzą sobie klienci. Stwierdziliśmy, że druk na folii wylewanej będziemy wykonywać w specjalnym do tego garażu, który nawet zbudowaliśmy tylko pod oklejanie samochodów. Teraz kiedy klient przyjeżdża do nas samochodem możemy od razu powiedzieć mu, ile taki wydruk będzie go kosztował, podobnie jak i cała usługa oklejania samochodu. Dzięki temu, że do druku na folii wylewanej wykorzystujemy folię bardzo dobrej jakości nic nie dzieje się z lakierem, a co najważniejsze taka reklama jest bardzo trwała i niemalże przez kilka lat można cieszyć się żywymi kolorami na projekcie graficznym. To wszystko sprawia, że jako firma jesteśmy bardzo polecani na rynku wśród zarówno najmniejszych firm, jak i tych nieco większych.

Większe samochody to zawsze większy koszt dla klienta. Jednak jak tylko pokazujemy, na czym dokładnie polega druk na folii wylewanej od razu klient jest gotowy zaplacić każde pieniądze za to, aby jego samochód tak się prezentował. Posiadamy katalog reklamowy, który pomaga podjąć klientowi decyzję.