Każda kobieta pragnie wyglądać wyjątkowo i nietuzinkowo. Takie pragnienie nie towarzyszy jednak tylko dużym okazjom, ale i codziennemu wyjściu do pracy. Dlatego tak długo zajmuje nam dobranie odpowiedniego stroju, butów i dodatków. W tym zestawieniu wydawać się może, iż to strój odgrywa największą rolę. Zdecydowanie przypada ona jednak dodatkom.

Jak uatrakcyjnić strój biżuterią?

złote bransoletki damskieWiele kobiet kupuje rzeczy określane mianem „basic”, by później móc z nimi tworzyć różne fikuśne stylizacje. Wiadomo, że nie zakładamy bogatej biżuterii wtedy, gdy nasz strój również jest bogaty. Byłoby to nadmierne przekombinowanie, którego efekt mógłby być niezbyt atrakcyjny. Jakie dodatki zatem nosić, by nie przesadzić? Przede wszystkim należy dostosowywać je do swojego stroju i okoliczności. Jeśli nasz strój jest spokojny, ale idziemy tylko do pracy, możemy dobrać również spokojny dodatek. Przykładowo złote bransoletki damskie są zawsze dobrym dodatkiem. Chodzi jednak oczywiście o te proste, które składają się najczęściej z przeplatających się oczek. Są one eleganckie, a jednocześnie i spokojne. Ich widok nie przytłacza. Nie grają głównej roli, mimo wszystko pozwalają ubraniom grać pierwsze skrzypce. Jeśli jednak mamy jakąś ważniejszą uroczystość i naprawdę możemy zaszaleć, wówczas warto wyciągnąć złotą bransoletkę, która jest bardziej ozdobna. Jak widać złote bransoletki w zależności od stopnia ich ozdobienia, mogą być stylowym dodatkiem w każdej sytuacji. Warto więc posiadać je w swojej kolekcji. Jedną bardziej stonowaną, drugą natomiast bogato zdobioną.

Ożywienie stroju przy pomocy biżuterii jest bardzo proste. Musimy jednak zawsze podchodzić do tego z głową i nie przesadzać z dodatkami. Warto mieć kilka sprawdzonych, które zawsze ratują nas w jakiejś sytuacji. Wówczas będziemy mieć pewność, że zawsze mamy coś uniwersalnego.