Jestem ojcem, który najchętniej przychyliłby nieba swojemu dziecku. Bardzo mi zależy, aby mój syn rozwijał swoje pasje. Dlatego też sam zabieram go na różne zajęcia dodatkowe, tak by posmakował różnych dyscyplin sportu i spędzał aktywnie czas. Jako że zbliżały się wakacje, wspólnie z żoną zaczęliśmy planować, w jaki sposób spędzi je nasze dziecko. Po konsultacji z synkiem zdecydowaliśmy, że wyślemy go na obóz wspinaczkowy.

Wyjazd na dobry obóz wspinaczkowy

atrakcyjny obóz wspinaczkowyJako rodzice bardzo dużo czasu poświęcamy naszemu dziecku. Jesteśmy przekonani, że zaprocentuje to w przyszłości naszymi dobrymi relacjami. Już teraz świetnie się dogadujemy, jednak wiemy, że warto budować silny fundament na przyszłość. Zwracamy również szczególną uwagę na to, by rozwijać w naszym synku wiele zainteresowań. Dlatego też ze szczególną starannością podeszliśmy do tematu zaplanowania wakacji naszego dziecka. Po konsultacji z nim stwierdziliśmy, że jedną z atrakcji, jakiej ma doświadczyć latem, będzie atrakcyjny obóz wspinaczkowy. Kiedy synek usłyszał o tym pomyśle, od razu się rozpromienił i na jego twarzy pojawił się szeroki uśmiech. Ten widok bardzo mnie rozczulił. Sam nie mogłem doczekać się już jego opowieści po powrocie z obozu. Wspólnie z małżonką, z doświadczenia wiemy, że takowe obozy wakacyjne bardzo rozwijają nasze dziecko. Dlatego i tym razem bez oporów zapisaliśmy syna na obóz sportowy, ze wspinaczką w roli głównej.

Kiedy synek wrócił z obozu wspinaczkowego, byłem bardzo podekscytowani. Widziałem po nim, że jest szczęśliwy. Oglądając wspólnie z żoną relację zdjęciową z obozu, byliśmy pod wielkim wrażeniem. Organizacja obozu wyglądała imponująco! Kto wie, być może na ferie zimowe również wyślemy nasze dziecko na podobny obóz. Jest to bowiem rewelacyjny sposób na spędzenie wolnego czasu!