Mając małe mieszkanie warto dobrze przemyśleć jak urządzić mieszkanie, aby wykorzystać jak najwięcej przestrzeni. Powstaje coraz więcej praktycznych, wielofunkcyjnych mebli, które są projektowane szczególnie z myślą dla ludzi, którzy mieszkają na małej powierzchni i chcą ją jak najlepiej wykorzystać.

Duża szafa wnękowa – stolarze z Gdańska

duże szafy wnękowe na wymiar w gdańskuProjektanci mebli wymyślają coraz to bardziej pomysłowe meble dla małych pomieszczeń. Łóżko, które na dzień z łatwością chowa się do pionowej szafy to jeden z wielu pomysłów na to jak można zaoszczędzić w małym mieszkaniu przestrzeń. Świetnym rozwiązaniem są też szafy dopasowane do wnęki. Zamiast kupować gotową szafę ze sklepu, dużo lepszym pomysłem są duże szafy wnękowe na wymiar w Gdańsku zaś jest mnóstwo świetnych stolarzy, którzy pomogą nam wykorzystać wnękę w pomieszczeniu co do centymetra. Kupując zwykłą, gotową szafę marnuje się dużo miejsca obok niej i nad nią. A przecież tę przestrzeń warto wykorzystać, aby mieć więcej miejsca na przetrzymywanie jakichś rzeczy. Szafy wnękowe to idealne rozwiązanie dla małych pomieszczeń, szczególnie dla sypialni, w których takie szafy będą dobre do przechowywania naszych ubrań, pościeli i innych rzeczy, których nie mamy gdzie trzymać. Warto więc poszukać dobrego stolarza, który przyjedzie do nas i dokładnie wymierzy wnękę, w której chcielibyśmy umieścić szafę. Warto skonsultować się ze stolarzem i powiedzieć mu o swoich potrzebach, ile potrzebujemy półek czy szuflad.

Jeśli więc mamy małe mieszkanie i niektóre rzeczy leżą w nieładzie nie mając swojego stałego miejsca, warto zastanowić się nad taką szafą we wnęce, która wykorzysta całą przestrzeń. Dzięki temu zyskamy dodatkowe miejsce, aby schować tam różne rzeczy, które na co dzień zagracają nam niepotrzebnie inne pomieszczenia w mieszkaniu.