Nazywam się Marysia. Mam czterdzieści siedem lat i jestem księgową w firmie, która mieści się w centrum Wrocławia. Mój dział odpowiada za rozliczanie pracowników, faktur, zleceń i zamówień.

Szklane balustrady schodzą bardzo dobrze

balustrada szklanaOstatnio został zatrudniony szklarz w firmie i przygotowałam dla niego umowę o pracę. Ostatnio z działu handlowego dostaliśmy zlecenia na drzwi szklane, które w ogóle nie były opisane. Zeszłam więc na dół do kierownika działu, żeby zwrócił uwagę na poprawność dokumentów. Ja nie mam czasu, żeby dokładnie analizować każde zlecenie. Kiedyś też tak było jeżeli chodzi kabiny prysznicowe na wymiar, gdzie pracownik nie wpisał wymiarów. Jak mieliśmy zamówić kabiny prysznicowe na wymiar skoro nie wiedzieliśmy jakie mają być? Niestety ale takie sytuacje czasami się zdarzają. Tego samego dnia przyszedł do mnie szklarz, żeby dostarczyć badania okresowe. Przyznam, że bardzo szybko się z tym wszystkim uwinął.
Dzisiaj musiałam także rozliczyć faktury za dobre szklane balustrady Wrocław, które sprzedaliśmy i trochę czasu mi zeszło. Po południu dostarczyli nam szklane balustrady i magazynier poprosił mnie o wystawienie faktury, ponieważ wszystko się zgadzało i mógł domknąć transakcję. Po sprawdzeniu zgodności danych wydrukowałam dla niego dokumenty. Jestem odpowiedzialna za poprawność dokumentów w całej firmie i skrupulatnie sprawdzam wszystkie zamówienia. Jak zamawialiśmy drzwi szklane od producenta to musiałam potwierdzić każdą zamówioną sztukę. Dopiero po tym dział zakupów wysyła zamówienie do producenta. Nasz szklarz wykonuje prace naprawcze w firmie. Często przychodzą klienci, którzy mają pęknięcia czy rysy na towarze i wtedy on to naprawia.

Jesteśmy cenioną firmą na rynku, ponieważ naszym klientom gwarantujemy także pomoc post sprzedażową co jest bardzo cenione.