Często możemy się zdziwić jak wiele odmian może mieć jeden prosty produkt. Prawda jest jednak taka, że zwykle się okazuje, że to właśnie z nimi da się zrobić najwięcej i są one najbardziej efektywne.

Znaki adr, bez których biznes się nie obejdzie

znaki adrWłaśnie dlatego stara się je przerobić na jak najwięcej sposobów, aby mogły się przydać praktycznie w każdej branży. Przykładem takiego artykułu mogą z pewnością zostać wszelkiego rodzaju taśmy, czy znaki adr, bez których nie obyłaby się żadna gałąź biznesu. Począwszy bowiem od zwykłych taśm biurowych, służących głównie do sklejania plików z dokumentami, na profesjonalnej taśmie butylowej kończąc. Wycinanie liter z foli, też się tam przydaje. Pomimo tego, że wszystkie działają na tej samej zasadzie, to mają zupełnie różne zastosowania. Na przykład wcześniej wspomniana taśma butylowa, jest używana do zwiększania izolacji termicznej kanałów wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Posiada więc ona specjalną powłokę, która posiada wysoka wartość termoizolacyjną. To właśnie dzięki niej jest w stanie dobrze spełniać swoje zadnie w tego rodzaju branży. Jednak to nie wszystkie wyjątkowe artykuły tego rodzaju. Są bowiem jeszcze taśmy oznaczeniowe, które mają za zadanie zwracać naszą uwagę. Są one stosowane szczególnie tak, gdzie przykłada się dużą wagę do bezpieczeństwa i higieny pracy. Niebezpieczne i wystające przedmioty, które mogą zagrozić pracownikom, są oklejane takim oznacznikiem.

Jednak jeżeli jaskrawa taśma w krzykliwym kolorze nie robi na was wrażenia, to z pewnością zrobi to jej fluorescencyjny odpowiednik. Jest on używany do tworzenia szlaków ewakuacyjnych, które mają pokazywać drogę nawet przy kompletnym braku oświetlenia. Jak wiadomo, taka taśma świeci w ciemnościach.