Coraz więcej Polaków poszukuje pracy z dale od swojego miejsca zamieszkania. Praca w delegacjach, niezależnie od tego, czy zagranicznych, czy też na terenie kraju, jest zdecydowanie lepiej płatna, co kusi naprawdę wiele osób. Nic więc dziwnego, że coraz częściej dążymy do znalezienia lepiej płatnej pracy, nawet do dojazdem do niej.

Poszukiwania transportu na trasie Rzeszów – Gorlice

busy rzeszów gorliceTak też zrobiłam ja. Mieszkam w Rzeszowie, a pracę w zawodzie znalazłam w Gorlicach. Nie jest to duża odległość, a zarobki są znacznie lepsze. Dokładnie przeanalizowałam swoją sytuację i okazało się, że nawet po odliczeniu dodatkowych kosztów zarobię sporą sumę więcej. Z tego też powodu zdecydowałam się na wyjazd. Problemem jednak okazało się znalezienie transportu. Niestety nie posiadam własnych czterech kółek, więc zdana byłam na transport zbiorowy. Poszukiwania prowadziłam za pomocą wyszukiwarki internetowej. Szybko okazało się, że busy Rzeszów Gorlice jeżdżą naprawdę często. Nawet kilka razy dziennie organizowany jest przejazd za naprawdę korzystną cenę. Dodatkowo okazało się, ze godziny są tran dobrane, aby zgrywały się z końcem zmian w większości zakładów pracy, co pozwalało zaoszczędzić czas na oczekiwaniu na transport. Jeśli chodzi o cenę to na stronie internetowej firmy transportowej mogłam dokładnie zapoznać się z cenami biletów na poszczególnych trasach.

Okazało się, że ceny są znacznie niższe, niż się spodziewałam. Analizując, czy całkowita zmiana miejsca pracy jest dla mnie korzystna pod względem finansowym uwzględniłam większą kwotę wydaną na transport, a okazało się, że jestem w stanie wydać znacznie mniej. Busy, którymi odbywają się przejazdy są doskonale wyposażone – posiadają klimatyzację, a także komfortowe siedzenia, dzięki czemu przejazd jest naprawdę wygodny.