Informatyką interesowałem się od zawsze, już od podstawówki był to mój ulubiony przedmiot z którego dosłownie nie mogli mnie wyciągnąć już po dzwonku na przerwę. W liceum postanowiłem, iż informatyka będzie dziedziną z którą chciałbym związać się zawodowo, wybrałem zatem profil informatyczno -matematyczny.

Strony www i ich projektowanie w Gdańsku

strony www-gdańsk Jak się nie trudno domyślić przedmioty matematyczne były tymi mniej lubianymi. To w liceum na zajęciach z informatyki zobaczyłem jak wygląda tworzenie stron www i właściwie można powiedzieć, że od początku przypadło mi to do gustu. Projektowanie stron www już od pierwszego razu stało się dziedziną, która w informatyce zainteresowała mnie jak nic innego. Wiedziałem, że w przyszłości konkretnie tym chciałbym się zajmować. Decyzja o wyborze kierunku studiów była naprawdę prosta, od początku też wiedziałem na jaką specjalność się zdecyduje, na szczęście chętnych było więcej i została ona utworzona. Widząc efekty swojej pracy czyli gotowe strony www-Gdańsk nie mogłem uwierzyć, że udało znaleźć mi się w życiu profesję, która daje mi naprawdę dużo satysfakcji. Zaraz po studiach też miałem dużo szczęścia – udało mi się wygrać konkurs na tworzenie stron www a nagroda był staż w jednej z największych firm zajmujących się tworzeniem stron internetowych w Gdańsku. Staż był roczny a po nim zostałem w firmie zatrudniony.

Życzyłbym każdemu młodemu człowiekowi takiego szczęścia jakie ja miałem i znalezienia zawodu, który będzie dawał dużo przyjemności i satysfakcji. Ponadto każdemu życzę także tak zgranego zespołu i takich sukcesów jakich mi udało się osiągnąć w ciągu kilka lat kariery zawodowej, to one dają największą satysfakcję.