Wyprawka dla noworodka oraz niemowlaka zawiera bardzo dużo przydatnych rzeczy. Między innymi są to ubranka najwyższej jakości. Powinny być one wykonane ze stuprocentowej bawełnę ponieważ ona jest najbardziej odpowiednim materiałem do kontaktu ze skórą dziecka. Tym bardziej jeśli nasz noworodek lub niemowlak ma problemy ze skórą.

Bawełniane body dla dzieci

body z kołnierzykiem - 74 cmNajczęściej wybierana garderoba dla dzieci jest tzw. body. Ponadto bardzo często rodzice kupują swoim małym dzieciom śpioszki pajacyki. Wszystkie te ubrania muszą być wykonane z dobrej gatunkowo bawełny. Bardzo często dzieci mają różnego rodzaju choroby skórne, w tym między innymi atopowe zapalenie skóry. Dlatego dla takich dzieci bardzo ważna jest pielęgnacja wrażliwej skóry przez długi okres czasu. Idealnym rozwiązaniem będą nie tylko kosmetyki, ale także ubrania. Dobrej jakości body z kołnierzykiem – 74 cm przyda się dla rocznego dziecka. Dla chłopca mogą to być body w kolorze niebieskim z białym kołnierzykiem. Natomiast dla dziewczynek znajdziemy piękne kolorowe ubranka z koronkowym kołnierzem. Wszystkie ubrania dla dzieci pierzemy w odpowiednich środkach oraz na wysokiej temperaturze. Dlatego tak istotne jest by były wykonane tylko z naturalnych materiałów. Bardzo przyjemna jest również mu ślina, która jest bardzo delikatna i można ją prać nawet w 90° bez obaw o uszkodzenie materiału.

Coraz częściej rodzice kupują swoim dzieciom ubrania szyte przez małą szwalnię w Polsce. Wszystkie Ubranka typu hand made są unikatowe i ponad czasowe. Najważniejsze jednak by były wykonane z bawełny lub innych naturalnych materiałów, które są odpowiednie dla dzieci. Bawełna można prać wysokiej temperaturze oraz prasować co jest również bardzo istotne jeśli chodzi o Ubranka dla noworodków i niemowląt. Najmniejszy rozmiar ubrań dziecięcych to 56 cm