Zaraz po szkole zacząłem szukać dla siebie pracy. Chcę w przyszłości podjąć studia zaoczne, na które planuję zarobić całkowicie samodzielnie. Mam jeszcze brata i starszą siostrę, dlatego postanowiłem odciążyć rodziców finansowo.

Czego nie wiemy o destylarkach?

destylarka do wodyZe znalezieniem pracy nie było problemów, ponieważ codziennie pojawiało się mnóstwo ciekawych ofert i było w czym wybierać. Zainteresowała mnie firma, która sprzedaje myjki ultradźwiękowe i wysłałem tam zgłoszenie. Zostałem zaproszony na rozmowę w sprawie pracy i bardzo się ucieszyłem, bo moje szanse na tę pracę wzrosły od razu. Zgodnie z moimi oczekiwaniami dostałem to stanowisko i będę pracował jako przedstawiciel handlowy i sprzedawał autoklawy oraz wszelkie inne produkty, które ta firma ma w swojej ofercie. Zanim jednak zacznę pracować to muszę odbyć kurs przygotowawczy, na którym poznam wszystkie dostępne produkty oraz ich budowę i zastosowanie. Dzięki temu wiem, że będę świetnie przygotowany do pracy i sobie na pewno poradzę. Szkolenie zaczynało się już następnego dnia i było ono płatne. Najpierw na szkoleniu została przedstawiona destylarka do wody, którą prowadzący opisał bardzo szczegółowo. Dowiedziałem się dokładnie jak funkcjonuje taka destylarka i od razu mogłem zająć się jej sprzedażą! Następnie został na przestawiony autoklaw i w tym przypadku również otrzymaliśmy szczegółowe i kompletne informacje. To szkolenie było świetne i wszyscy uczestnicy zgodzili się ze mną. Na koniec mieliśmy pisać test sprawdzający, który służył określeniu czy już jesteśmy gotowi do pracy na samodzielnym stanowisku.

Było tam pytanie o myjki ultradźwiękowe, pojawiły się autoklawy oraz wszystkie produkty, które omawialiśmy na spotkaniu. Byłem przekonany, że test napisałem bezbłędnie. Miałem rację. Zaliczyłem

Czytaj więcej na: http://yeson.eu