W ostatnim czasie sporo nowych sklepów pojawiło się w mieście. Ja zajmowałem się sprzedażą rowerów, ale i dla mnie znalazła się konkrecja. To zmobilizowało mnie do tego, żeby wprowadzić zmiany, bo nie chciałem stracić klientów. Sklep rowerowy był dla mnie najważniejszy.

Sklep z rowerami górskimi w niskiej cenie

rowery górskie - cenyRowery w sklepie miałem od sprawdzonych producentów i wiedziałem, że oferowałem to, co najlepsze. Zmiana dostawcy nie wchodziła w grę, dlatego musiałem znaleźć inne rozwiązanie. Tylko zmiana ceny mogła mi pomóc i na tym się właśnie skupiłem, żeby w dużych ilościach sprzedawać rowery górskie – ceny miałem dość wysokie, ale jak na warunki rynkowe, to były dość atrakcyjne. Tylko zmiana cen rowerów mogła mi pomóc i dlatego postanowiłem ustalić nowe ceny. Nie miała to być jakaś jednorazowa akcja promocyjna, bo ceny zamierzałem zaniżyć na stałe. To miało dać mi gwarancję, że klienci po nowe rowery górskie będą przychodzić właśnie do mojego sklepu. Posiadałem dużo modeli rowerów górskich i dla wszystkich musiałem ustalić ceny indywidualne. Zajęło mi to sporo czasu, ale zdecydowanie było warto, gdyż niższe ceny miały ogromne znaczenie. Klienci do mnie chodzili po nowe rowery, bo były tanie i na dodatek potrafiłem udzielić profesjonalnej porady. Zarabiałem całkiem nieźle na sprzedaży rowerów i nie mogłem na nic narzekać. Dzięki wprowadzonym zmianom, pozostawiłem całą konkurencję w tyle. To był jeden z moich największych sukcesów zawodowych w ostatnim czasie.

Z czasem dokupiłem więcej powierzchni, bo sklep okazał się być już za mały. Wprowadzać zacząłem więcej modeli rowerów z uwagi na popyt. Z właścicielem budynku dogadałem się bez problemu i wynajął mi drugi lokal o takiej samej powierzchni. Wszystko ułożyło się idealnie.