Przychodnia prywatna była doskonałym pomysłem i dlatego się za to zabrałem. Znałem doskonałych specjalistów, którzy zgodzili się dla mnie pracować. To musiało się udać. Kupiłem nowoczesny budynek od developera, który zlokalizowany był w odpowiedniej okolicy.

Montaż wieszaków chromowanych w przychodni

wieszak chromowanyPrzychodnię wyposażyłem w nowoczesny sprzęt medyczny a w poczekalniach były wygodne krzesła. Stały tam drewniane wieszaki, które w mojej ocenie zajmowały zdecydowanie za dużo miejsca. Postanowiłem więc jeszcze przed otwarciem placówki to zmienić. Podobał mi się wieszak chromowany, który ostatnio widziałem w sklepie. Był nowoczesny i przyczepiany do ściany. Pozwalało to na spore oszczędności jeżeli chodziło o miejsce a tego za dużo nie było. Potrzebowałem dwudziestu takich wieszaków chromowanych i złożyłem zamówienie w sklepie. Osobiście je odebrałem. Zatrudniłem człowieka, który miał zabrać stojące wieszaki z drewna i zamontować te chromowane na ścianach. Miejsca na umieszczenie wieszaków sam mu wyznaczyłem, ponieważ wiedziałem najlepiej gdzie miały się znajdować. Człowiek, którego wynająłem do zamontowania wieszaków chromowanych był dość pracowity i w niedługim czasie zamontował wszystkie wieszaki. Poczekalnie od razu wyglądały nowocześniej i było w nich przestronnie. Właśnie takiego efektu oczekiwałem. Wieszaki nie były aż tak drogie i ta inwestycja nie kosztowała mnie dużo. Na dodatek były solidne i wytrzymałe. Mogły utrzymać duże ilości ciężkiej odzieży.

Placówka już od samego początku cieszyła się zainteresowaniem i przychodziło wielu pacjentów. Nie było aż tak drogo i większość ludzi mogła pozwolić sobie na płatną opiekę medyczną w mojej placówce. Na dodatek pracowali tam doświadczeni specjaliści, którym pacjenci ufali.