Ostatnio była moja i męża dziesiąta rocznica ślubu. Z tej okazji chciałam zrobić mu jakiś bardzo ładny prezent. Mąż zawsze co roku stara się żeby prezent dla mnie był wyjątkowy. On w sumie zaraz po ślubie zgubił swoją obrączkę i zawsze bardzo to przeżywa.

Najlepszy prezent dla męża

jubiler z toruniaW sumie zgubił ją tak szybko, że nie zdążył się nią nacieszyć. Ja oczywiście noszę swoja cały czas. Ale on niestety nie. Dlatego też stwierdziłam, że z okazji naszej rocznicy kupię mu właśnie obrączkę. Chciałam żeby była ona jak najbardziej podobna do tej ślubnej. Na szczęście gdy podczas ślubu mieliśmy robione zdjęcia to było dużo zbliżeń na obrączki dlatego też mam świetną pamiątkę. Musiałam znaleźć tylko dobrego jubilera. Koleżanka z pracy powiedziała mi, że jubiler z Torunia jest bardzo dobry i tam zawsze jest duży wybór także najlepiej żebym pojechała właśnie tam. Okazało się na miejscu, że jest spory wybór ale identycznej takiej jak miał mój mąż nie ma. Jubiler wiedział co to za rodzaj i powiedział, że od paru lat się już takich nie robi. Ale ma bardzo podobną i że może ją zeszlifować w taki sposób, że będzie wyglądała tak samo. Stwierdziłam, że to bardzo dobry pomysł. po gotową obrączkę miałam przyjść już następnego dnia i nie mogłam się wprost doczekać jak będzie ona wyglądała. Gdy jubiler mi ją pokazał byłam w szoku. Bo ta obrączka wyglądała identycznie jak ta ślubna męża. W sumie to były nie do odróżnienia. Poprosiłam też o wykonanie graweru po wewnętrznej stronie.

Oczywiście jubiler wszystko bardzo ładnie mi zapakował. dawno nie byłam tak zadowolona z prezentu jaki kupiłam. Gdy dałam prezent mężowi był bardzo zdziwiony. Nie mógł wręcz uwierzyć w to, że udało mi się kupić identyczną obrączkę. Ale tylko ja to wiem, że to że ona tak wygląda to tylko dzięki zdolnemu jubilerowi.