Chciałam mieć ładny obraz w łazience. Więc poszłam do sklepu budowlanego, za bardzo nie wiedziałam od czego zacząć poszłam poszukać pracownika – który mi pomoże, oczywiście znalezienie samego pracownika okazało się sztuką. W końcu mi się udało, ale musiałam zrobić parę ładnych kółek żeby chociaż jednego pracownika wypatrzeć. Podchodzę i przedstawiam mój cel wizyty.

Obraz, który jest odporny na wilgoć

obrazy na szkle akrylowymPan ze sklepu okazał się na prawdę pomocny, od razu zabrał mnie do miejsca gdzie znajdę tak zwane obrazy na szkle akrylowym. Obrazy akrylowe są wykonane ze specjalnego lekkiego, nie tłukącego się szkła, który nadaje się na każdy rodzaj ściany. Ponieważ, są odporne na wodę jak i promienie słoneczne, oraz jest łatwe w utrzymaniu czystości. Dzięki temu materiałowi oddawana głębia kolorów jest bardzo realna, jak i wyrazistość druku jest szczegółowo podkreślona – oraz nadaje niepowtarzalny urok, elegancję i minimalizm w pomieszczeniu. Obrazy na szkle akrylowym nie występują tylko pojedynczo, mogą być kompozycje złożone, gdzie po zawieszeniu paru elementów obok siebie to tworzą jednolitą całość. Obraz akrylowy, jest świetną alternatywą dla tradycyjnych dekoracji wykonywanych na płótnie, które nie są wstanie wytrzymać takich warunków, bez utraty swoich właściwości. Obrazy na szkle akrylowym dzięki tym właściwością wymienionym powyżej, nadają się do takich miejsc jak łazienka albo kuchnia – ale też nie stoi na przeszkodzie, żeby taki obraz powiesić w salonie, czy w pokoju u dziecka.

Wróciłam ze sklepu. Powiem szczerze, że głowa mi pękała, mieli ogromy wybór wzorów. Na szczęście wraz z pracownikiem sklepu, podjęłam ostateczną decyzję co do obrazu. Jestem zadowolona z zakupu, uzupełniłam sobie miejsce w łazience o ładny obraz, który komponuje się z resztą dodatków.