Kilka lat temu z wyróżnieniem ukończyłam studia graficzne. Wiadomo, nie ja jedna w tych czasach interesuję się tym zagadnieniem, jednak liczyłam na to, że z dostaniem pracy nie będzie większego problemu. Faktycznie, o przyjęcie do agencji kreatywnych nie jest trudno ponieważ obowiązuje tam duża rotacja, ale po kilku latach życia w ciągłym stresie miałam dość i postanowiłam otworzyć własne studio kreatywnej animacji.

Kreatywność jako wyznacznik dobrej animacji

studio kreatywnej animacjiByć może niektórym się wydaje, że taka prosta animacja to nic innego jak ożywienie idei. Sposób na to, by nasz pomysł przybrał bardziej realny byt i mógł zostać ukazany w ruchu. Z jednej strony brzmi to wręcz banalnie prosto, ale każdy kto się tym zajmuje zawodowo nie potwierdzi tych słów. Praca nad krótkim ujęciem trwa długie godziny, często człowiek siedzi i po prostu nie wie, co powinien w danej sytuacji zrobić;dodać, odjąć. Do tego wszystkiego dochodzi konieczność pracy na najwyższych obrotach przez cały tydzień i obowiązek rzucania niezwykłymi pomysłami jak z rękawa. Miałam tego dość, stąd moje studio kreatywnej animacji. Czym się ono wyróżnia na tle innych? Z pewnością faktem, że nie powielamy gotowych schematów. Nasze propozycje są indywidualne, tworzone specjalnie z myślą o konkretnym kliencie. Nie chcemy być jak inne agencje, które nonstop serwują nam te same pomysły. W związku z tym,że nasza praca wymaga kreatywności nie mamy unormowanych godzin pracy twórczej.

To nie jest tak, że pomysł zawsze wpada do głowy od ósmej do szesnastej, dlatego też działamy kiedy po prostu ktoś złapie ciekawą ideę. Oczywiście, ma na to określony czas; powiedzmy kilka dni, ale to daje gwarancję stworzenia czegoś naprawdę unikatowego. Sami klienci doceniają jakość naszych usług.