Co roku w jednej z pobliskich szkół odbywa się impreza charytatywna. W sumie co roku cel akcji jest inny. Jednak zawsze jest bardzo szczytny. Na imprezę może przyjść praktycznie każdy. Po prostu trzeba zapłacić za wstęp oraz dobrze byłoby kupić jakiś fant czy wziąć udział w licytacjach. W sumie w Warszawie jest to jedna z takich imprez, jednak ja uważam, że najlepsza.

Wróżka była przekonująca

wróżkaMoże nie jest nagłośniona przez media. Jednak osoby, które rzeczywiście chcą pomóc mają wtedy ku temu okazję. W sumie co roku coraz więcej osób chce pomóc w organizacji. W tym roku była na przykład wróżka, która za drobną opłatą wróżyła z kart. Była to dobra wróżka znana zresztą z telewizji i było do niej naprawdę bardzo dużo chętnych. W sumie dobrze, że taka właśnie dobra wróżka chciała przyjść i pomóc w zbieraniu pieniędzy na szczytny cel. Zresztą z tego co wiem to naprawdę bardzo dużo pieniędzy zebrała. I cały zysk przekazała na akcję charytatywną. Może gdyby było więcej takich ludzi to nie było by wielu problemów. Moja koleżanka właśnie wtedy postanowiła pierwszy raz iść do wróżki. Potraktowała to jako zabawę, bo myślała że takie miało być to wróżenie. Jednak z tego co koleżanka mi powiedziała to wróżka powiedziała jej rzeczywiście wiele interesujących rzeczy i w sumie wszystkie te rzeczy się zgadzały. A przecież nie było opcji aby wróżka wcześniej wiedziała coś o koleżance. W sumie wróżka ta była na tyle przekonująca, że koleżanka stwierdziła, że zostanie pewnie jej stałą klientką.

W sumie nie wiem ile w tym całym wróżeniu jest prawdy. Co prawda ja nie byłam u wróżki. jednak wątpię w to by coś takiego było mnie w stanie przekonać do tego bym chciała do wróżki pojechać. Chociaż nie wiem tego na pewno bo w tamtym momencie na imprezie charytatywnej nie poszłam do wróżki.

Jeśli chcesz miec wróżkę na swojej imprezie to zajrzyj na stronę: http://norman-astrolog.pl