Codziennie przeglądam pewien portal internetowy, na którym ludzie wymieniają się używanymi towarami, które są w dobrym stanie i mogą za symboliczną kwotę posłużyć jeszcze komuś innemu.

Bezpieczne książeczki dla niemowląt były ciekawe

książeczki dla niemowlątUważam, że założyciel portalu miał świetny pomysł, ponieważ bardzo wielu ludzi korzysta z portalu i nie dziwię się – skoro można coś kupić taniej, to po co się wykosztowywać. Jednocześnie ktoś może pozbyć się towaru, który szkoda wyrzucić na śmietnik, bo jest dobry, ale tylko zalega mu w domu. Zawsze przeglądam dział dotyczący niemowląt, ponieważ od jakiegoś czasu myślałam o dziecku i czułam uaktywniony instynkt macierzyński, a teraz jestem już w trzecim miesiącu ciąży. Czasem na portalu pojawiają się ciekawe i bezpieczne książeczki dla niemowląt, ale żadnej jeszcze nie kupiłam – będzie na to jeszcze czas. Póki co nastawiam się na bardziej podstawowe rzeczy – kocyki dla dzieci, wanienki albo nosidełka ergonomiczne, które ostatnio bardzo mnie zainteresowały. Wiadomo, że nosidełka dla dzieci są potrzebne każdym rodzicom, którzy będą musieli od czasu do czasu iść z malcem do lekarza czy na spacer – wtedy nosidełko znacznie ułatwia sprawę. Jednak znalazłam ostatnio świetne nosidełko ergonomiczne, które wyglądało zupełnie jak nowe – pani, która dała to ogłoszenie pisała, że używała go tylko kilka razy, bo jej dziecko było zbyt energiczne i męczyło je siedzenie grzecznie w nosidełku. Cena za nosidełko była niewielka, więc napisałam do niej wiadomość, że jestem zainteresowana zakupem. Już następnego dnia umówiłyśmy się i dokonałyśmy transakcji.

Wróciłam do domu szczęśliwa z pięknym nosidełkiem. Już nie mogę się doczekać tego, jak będę mogła z moim dzieckiem gdzieś pójść, trzymając je w nosidełku. Myślę, że dzięki swojej konstrukcji będzie ono podtrzymywało moją bliskość z dzieckiem.