Podróżuję dużo, ale też jeżdżę samochodami dużo – zawodowo. Mimo, że jestem handlarzem aut. Ale który sprzedawca nie chce wiedzieć jaki towar sprzedaje? Każdy musi wiedzieć co za towar oferuje i ile jest on wart. Ja mam tak samo. Zanim kupię auto, które wyremontuję i dopieszczę, muszę wiedzieć czy warto…

Gdzie znajdę najtańszy wynajem aut w Gdańsku?

wynajem samochodów Gdańsk najtaniejDo tego potrzebna jest mi wypożyczalnia. Gdy widzę fajnego, powypadkowego francuza, to muszę wiedzieć jaki on jest, czy opłaca mi się w niego inwestować, a potem dobrze sprzedać. Wypożyczam wtedy takie auto i sprawdzam na co je stać. Nie włożę w auto, do którego jestem nieprzekonany. Nie będę później potrafił go sprzedać. Gdy właśnie kiedyś zastanawiałem się czy kupić pewnego japończyka, postanowiłem wypożyczyć oryginał i się nim przejechać. Poszukałem wtedy w sieci wynajem samochodów Gdańsk najtaniej i skierowałem się do wypożyczalni. Już wtedy czułem, że będę tam częstym „gościem”. Nie znałem wszystkich aut, tym bardziej luksusowych. Co z tego, że pod maską mogłem takiemu wymienić silnik jeśli miał malutki bagażnik? W wypożyczalni sprawdzałem, co auto mogło z siebie dać w maksymalnej formie. Jeśli źle mi się nim jeździło, nie chciałem inwestować. Nawet jeśli mój mechanik by go tanio naprawił, ja musiałem go zareklamować i na nim zarobić. To tak jakbym kazał jaroszowi sprzedawać mięso. Dzięki wypożyczalni mogłem poznać towar, który chciałem kupić, a które sam nie mogłem wypróbować z racji tego, że zazwyczaj auta sprowadzałem na lawecie. Wypożyczałem dużo, więc opcja „najtaniej” mnie zadowalała.

Dzięki temu, że nie wciskam ludziom czegoś do czego nie jestem przekonany, klienci mi ufają. Wiedzą, że albo ja coś polecam, albo nie. Nie ma nic pomiędzy. Jeśli już coś sprzedaję to musi to być dobre.