Ja to jak chodziłem na targ na zakupy to zawsze widziałem, że było tam pełno ludzi. Zastanawiałem się dlaczego tak się dzieje. Przecież miałem własny sklep, ale takich tłumów to nie miałem jeszcze nigdy. Takie stoisko na targu zdecydowanie by mi się przydało.

Stoisko targowe wynajęte na długi termin 

wynajem stoisk targowych warszawaJednego z handlarzy dopytałem jak można zdobyć takie stoisko, bo zaplanowałem, że biznes będę prowadził w tym miejscu. Szybko obliczyłem, że zyski będą wyższe i nie było sensu się nad tym zastanawiać. Dostałem od tego handlarza namiar na faceta, który oferował wynajem stoisk targowych warszawa i się z nim skontaktowałem. Do wynajęcia było jeszcze kilka stoisk i mogłem sobie wybrać to, które najbardziej mi odpowiadało. Umowę podpisałem na długi termin, bo planowałem docelowo zostać na targowisku. Oferowałem mnóstwo ekologicznych warzyw a na nie było spore zapotrzebowanie. Kiedy już wszystkie formalności związane z wynajęciem stanowiska załatwiłem to postanowiłem zawieść towar na targ. Miałem wszystko zamykane na klucz i towarów nie musiałem zabierać z powrotem po zakończeniu pracy danego dnia. Już pierwszego dnia zauważyłem, że moje stoisko targowe było oblegane przez klientów. Do godziny dziesiątej było u mnie dwa razy więcej klientów niż jak prowadziłem sklep. Wtedy to taka ilość pojawiała się w ciągu całego dnia. Dobrze zrobiłem wynajmując to stoisko i nawet miałem fajnego sąsiada, z którym od razu się dogadałem. W końcu mogłem oddać się handlowi, który tak uwielbiałem.

Zimą miałem ogrzewane pomieszczenie i nie marzłem. Właściciel stoiska bardzo dbał o wszystko i byłem zadowolony ze współpracy z tym człowiekiem. Targowisko było dla mnie wszystkim i chętnie wstawałem rano do pracy. Takiego nastawienia od dawna potrzebowałem.